Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

prane Karburantit | 75 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Ne rrugen Myslym Shyri, prane Karburantit, 75 M2, 350 euro i diskutueshem
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1, 75 M2, kati 5. Pallat ekzistues. Hyrje e restauruar totalish dhe e kompletuar me cdo gje cilesore.

350,00 euro/muaj

Botuar më 14/02/2020

Telefon
Email
)