Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE QENDER TE TIRANES

ne Bulevardin Zogu 1, prane ish Zerit te Popullit | 128 M2 | 140800 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Ne qender te Tiranes, ne Bulevardin Zogu 1, prane ish Zerit te Popullit, 128 M2, 140.800 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shitet Ap 2+1 i Ri,i pershtatur ne 3+1, (115m2 me hipoteke).Ndodhet e katin e dyte te banimit,me orientim J-L,me kubature 2.9m lartesi,me tre dhoma gjumi,sogiorno per gatim-ngrenie e ndenje,dy tualete,dy ballkone dhe korridor funksional.Hyrje me shkalle vec nga pallati, 128 M2, Real Estate EUROPA

1.100,00 euro/m²

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)