Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TE GJIMNAZI SAMI FRASHERI

100m nga Galeria 17 Nentori | 97 M2 | 174.600 Euro

Shitet apa,2+1 pallat me standarte te larta i sapo perfunduar punime cilesore ,pallat...

Botuar më 07/07/2020
174.600,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

TEK KMY, YZBERISHY

150 metra nga KMY, kompleksi tek Big Marketi | 90 M2 | 23.000 Leke

Jap apartament 2+1, 90 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Dhoma e femijeve eshte pa mobilim. Garancia nje qera mujore, Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 16/07/2020
23.000 leke/muaj

RRUGA MINE PEZA

Prane Prokurorise se rethit Tiranes dhe supermarket KMY. | 90 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mireadministruar Uji dhe drita 24 ore parkim falas

Botuar më 16/07/2020
320,00 euro/muaj

UNAZA E RE, PRANE BAR ARTISTI

ASTIR_ME HIPOTEKE! | 111 M2 | 70.000 Euro

APARTAMENT NE SHITJE 2+1 ME HIPOTEKE! SIP NETO 104M2., 111 M2, 3 ambjente, kati 10, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/07/2020
70.000,00 euro

PRANE PROKURORISE SE RETHIT TIRANES

Prane supermarket KMY | 90 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz, mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mireadministruar, Uji dhe drita 24 ore.

Botuar më 16/07/2020
320,00 euro/muaj

VASIL SHANTO, PRANE KESH-IT

Vasil Shanto, prane KESH-it | 70 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 70 m², kati 4 jo i fundit, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diellin,, 70 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4129076

Botuar më 16/07/2020
55.000,00 euro

TEK LIQENI, KOMPLEKSIT KOLOMBO 2

Tek Liqeni, Kompleksit Kolombo 2 | 108 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, kati 4, pallat i ri me ashensor, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 108 m², tualet, kondicioner, ballkon, orientim me diell., 108 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221812

Botuar më 16/07/2020
40.000 leke

KOMUNA E PARISIT, KOMPLEKSI KIKA 2

Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2 | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 90 m², kati i 7 me ashensor, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon, vend parkimi i perfshire ne cmim, orientim me diell., 90 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221467

Botuar më 16/07/2020
500,00 euro

RR.PASHO HYSA

tek Ali Demi | 60 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar

Botuar më 16/07/2020
16.000 leke

RRUGA SAMI FRASHERI, PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI

Rruga Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini | 110 M2 | 155.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqe 110 m² (94.82 m²me hipoteke), i mobiluar, kati i 10 (jo i fundit), pallat i ri me ashensor, korridor shperndares, 2 tualete me aspirim, sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi me parket, ballkon, orientimi me drite., 110 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4121401

Botuar më 16/07/2020
155.000,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, PALLATET KAJTAZI AP 33, SHKALLA 1

prane "Ring Center" | 130 M2 | 40.000 Leke

130 M2, kati 7, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/07/2020
40.000 leke
)