Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

PERBALLE SPITALIT AMERIKAN 3

Qyteti i nxenesve, TIRANA GOLDEN PARK | 88.3 M2 | 66.230 Euro

Shitet 2+1, me punime shume cilesore., 88.3 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, a...

Botuar më 27/06/2020
66.230,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 27/06/2020
99.000,00 euro

TE SHKOLLA SAMI FRASHERI

Ngjitur me murin e Shkolles | 97 M2 | 174.600 Euro

Shitet apartament 2+1 ndertim i ri i sapoperfunduar punime me standarte te larta .or...

Botuar më 25/06/2020
174.600,00 euro

SUPER OKAZION!NE RRUGEN PETI

tek Liqeni i Thate | 115 M2 | 87.000 Euro

Shitet apartament 2 dhoma+soxhorno + 2 tualete. Sip, 115 M2, kati 1. Pallat i ri me hipoteke. Punime dhe kompletim super cilesore. Apartament i sapo investuar.

Botuar më 02/07/2020
87.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! TEK KTHESA E KAMZES

prane Spitalit Hygeia | 130 M2 | 76.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete ( te dyja me dritare)+ verande. Sip, 130 M2, apartamenti + 100 m2 veranda. Kati 4. Pallat i ri me hipoteke. Punime dhe kompletim shume cilesore.

Botuar më 02/07/2020
76.000,00 euro

OKAZION! BUZE RRUGES SE KAVAJES

prane Postes | 78 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 78 M2, kati 4. Pallat ekzistues me hipoteke. Hyrje e parestauruar.

Botuar më 02/07/2020
62.000,00 euro

NE PORCELAN

tek Artistike Migjeni | 100 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 2+1+ 2 tualete. Sip, 100 M2, kati 9. Pallat i ri me hipoteke. Punime cilesore.

Botuar më 02/07/2020
73.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

shitet | 110 M2 | 96.800 Euro

Apartament 2+1+2 tualete. Sip, 110 M2, kati 1. Pallat i ri me hipoteke. Punime cilesore.

Botuar më 02/07/2020
96.800,00 euro

TEK KOPSHTI BOTANIK

shitet | 101 M2 | 88.880 Euro

Apartament 2+1+2 tualete. Sip, 101 M2, kati 1 banim. Pallat i ri me hipoteke. Punime cilesore.

Botuar më 02/07/2020
88.880,00 euro

KOMUNA PARISIT, RRUGA RRAPO HEKALI

Komuna Parisit, rruga Rrapo Hekali | 100 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre moderne ose bosh vetem me k\bufe, siperfaqe 100 m², ne total me hipoteke, kati i dyte me ashensor, tualet me dritare, 2 ballkone, ka dhe mundesi parkimi per nje vend per cdo familje ne ambientet e jashtme te pallatit., 100 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121390

Botuar më 02/07/2020
85.000,00 euro

DON BOSKO PRANE KISHES

Don Bosko prane kishes | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, kati 5, pallat i ri me ashensor, i mobiluar, siperfaqe 90 m², tualet, 2 kondicionere , ballkon, orientim me diell., 90 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221808

Botuar më 02/07/2020
35.000 leke

SUPER OKAZION! OXHAKU

shitet | 89 M2 | 68.000 Euro

Apartament 2+1+1tualet me dritare. Sip, 89 M2, kati 2. Pallat i ri i sapo perfunduar. Punime shume cilesore. Pozicioni jug.

Botuar më 02/07/2020
68.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

tek Alb Telecom, buze rruge | 92 M2 | 108.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 92 M2, kati 4, jo i fundit. Pallat ekzistues me hipoteke. Punime dhe kompletim shume cilesore. Pocicioni jug perendim.

Botuar më 02/07/2020
108.000,00 euro
)