Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE KRAH TE ISH SHKOLLES SE BASHKUAR

afer Ambulances 10 dhe Xhamise Xhura | 80 M2 | 67000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Ne krah te ish shkolles se Bashkuar, afer Ambulances 10 dhe Xhamise Xhura, 80 M2, 67.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shitet Ap 2+1+kuzhine gatim-ngrenie vec,sip 80m2(73 m2 me Hipoteke)kati trete ne pallat silikat e rregulluar totalisht perfshire suvatime te reja,punime dhe pajisje extra te reja dhe shume cilesore,dopio xham,grrila,punime gipsi,cisterne me pompe personale,2 dhoma gjumi,sallon ndenje,kuzhine e madhe vec per gatim e ngrenie,WC me dritare, ballkon,korridor i madh me diell, 80 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

67.000,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)