Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

mes gjelberimit te kopshtit | 180 M2 | 300 Euro

Jepet me qira, 2+1 i bollshem, 180 M2, 2 banjo, ne katin e 2 te nje vile, me oborr pe...

Botuar më 17/10/2019
300,00 euro/muaj

TEK BLLOKU I VILAVE SELITE

Prane Universitetit "Marin Barleti" | 137 M2 | 79.460 Euro

OKAZION - Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, 137 M2...

Botuar më 15/10/2019
79.460,00 euro

TEK RRUGA E DIBRES

Tek rruga e Dibres | 110 M2 | 91.500 Euro

Tek rruga e Dibres shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapo pe...

Botuar më 15/10/2019
91.500,00 euro

NE LAPRAKE AFER SHESHIT SHQIPONJA.

ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. | 86 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. Apartamenti ndodhet ne katin...

Botuar më 14/10/2019
53.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 91 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko ne nje nga komplekset me cilesore ne Tirane, tek F...

Botuar më 10/10/2019
78.000,00 euro

BLV.BAJRAM CURRI

perballe Universitetit Europiane, prane shkolles Besnik Sykja | 90 M2 | 130.000 Euro

Shitet apartament i ri 2+1, kati 3, me 1 tualet, 1 ballkon, orientim jug-perendim, punime extra, mobilim i ri teper modern me arkitekt, kuzhine e kompletuar, sip, 90 M2, Ka tre kondicioner silencioz dhe ekonomik. Ka grila persiane ,me duralumin dopioxham. Eshte me hipoteke

Botuar më 19/10/2019
130.000,00 euro

RRUGA YMER KURTI

PAS POSTES NR.8 | 110 M2 | 140.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 8, me dokumenta

Botuar më 18/10/2019
140.000,00 euro

UNAZA E RE , TEK ASTIRI

perball karburant Kastratit , Pallati tek BC Linda | 97 M2 | 30.000 Leke

Pallat i ri , punime cilesore, 97 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/10/2019
30.000 leke/muaj

TEK UNAZA E RE , ASTIRI

Perball karburant Kastrati | 97 M2 | 30.000 Leke

97 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/10/2019
30.000 leke/muaj

FRESKU

Pika e gazit-prane restorant Freskut | 113 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 113 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, orientimi veri perendim, me hipoteke

Botuar më 18/10/2019
60.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane karburant alpet | 72 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus1 totalisht I mobiluar super modern, 72 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore. Tualeti eshte me dritare

Botuar më 18/10/2019
330,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

prane Stadiumit Dinamo | 90 M2 | 40.000 Leke

Kerkoj 1 vajze per ndarje qeraje, ap 2+1, 90 M2, i mobiluar

Botuar më 18/10/2019
40.000 leke

TE CASA ITALIA

te mbikalimi | 73 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet 2+1, 73 M2, kati 4, 1 banjo, bosh, e regjistruar me hipoteke dhe dokumenta te rregullta

Botuar më 18/10/2019
5.500.000 leke

RRUGA DON BOSKO

Rruga Don Bosko, Kompleksi "Fiori Di Bosco" | 105 M2 | 94.500 Euro

Rruga Don Bosko, Kompleksi "Fiori Di Bosco", Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor, te sapondertuar., 105 M2, 2 banjo, Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Botuar më 18/10/2019
94.500,00 euro

PAZARI I RI

Tefta Tashko Koco | 140 M2 | 500 Euro

Duplex, kati 1 dhe 2, 140 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, oborr, korridor shperndares, i investuar, kubature e rregullt

Botuar më 18/10/2019
500,00 euro/muaj
)