Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SAMI FRASHERI

Ngjitur me Gjimnazin Sami Frasheri | 97 M2 | 174.600 Euro

Shietet apartament 2+1 .pallat i ri i sapo perfunduar ndertim i 2020 me standarte .or...

Botuar më 07/07/2020
174.600,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Rajonit 4 | 115 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete+ 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, kati i 5, pallat i ri, me ashensor, garazh i perfshire ne cmim, me hipoteke, 115 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Garazh i pershire ne cmim

Botuar më 09/07/2020
95.000,00 euro

RR. "MUHAMED GJOLLESHA"

p.60, perballe Hotel Doro (Zogu Zi) | 73 M2 | 73.000 Euro

Shitet 2+1, 73 M2, kati 4, totali i kateve 5, i mobiluar, ose bosh. Me hipoteke. Cmimi i mobiluar 78.000 Euro i diskutueshem dhe bosh

Botuar më 09/07/2020
73.000,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

Rruga e Barrikadave | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1, ne pallat te ri, prane qendres, kati i 8, me ashensor, i mobiluar, lirohet ne muajin Gusht, 90 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
350,00 euro/muaj

YZBERISHT

Tiranë | 106 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 2+1,ne pallat te ri me ashensor,ndertim cilesor,ne Yzberisht zone me mundesi facilitetesh.Planimetri e rregullt dhe hapesira te bollshme qe e bejne me te thjeshte mobilimin e apartamentit sipas deshires tuaj.Orientim me drite dhe diell.Me hipoteke.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!, 106 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
60.000,00 euro

PORCELAN

Prane TV Klan | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Porcelanit. Apartamenti ka nje organizim te rregullt. Hyrja e apartamentit behet ne nje koridor i cili mundeson shperndarjen, salloni i ndenjes eshte se bashku me pjesen e gatimit dhe ka ndricim gjate gjithe dites, dy dhoma gjumi te bollshme dhe nje tualet me dritare. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 12 katesh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotek, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 09/07/2020
65.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Perballe Eleonores | 98 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 2+1,ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensor,zone elitare ofron mundesi facilitetesh.Apartamenti karakterizohet nga hapesira te bollshme me forma te rregullta kuadratike qe e bejne me te thjeshte mobilimin e tij.Orientim jug-lindje.Garazh me qepen 20 m .Me hipoteke.Per informacion te metejshem ju lutem na kontaktoni!, 98 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
83.000,00 euro

KTHESA E KAMZES

Pallatet e Verdha | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1+ 2 tualete, kati i 5, pallat me ashensor, mobilim i ri, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/07/2020
25.000 leke/muaj

UNAZE E RE

Prane Artistit | 85 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1. Apartamenti disponon hipoteke. Shitet i mobiluar., 85 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
55.000,00 euro

STACIONI TRENIT

afer Mullirit | 100 M2 | 350 Euro

Stacioni Trenit, afer Mullirit, jepet me qera Apartamenti 2+1, siperfaqe 100 m2 , kati 2 ne pallat egzistues, apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi, kuzhine gatimi me vete, tualet me dritare, ballkon. Kushtet shume te mira me mobilim bashkohor , kondicioner. Orientimi me diell, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 09/07/2020
350,00 euro

ZOGU ZI

afer karburant Gazheli | 115 M2 | 350 Euro

Zogu Zi, prane karburant Gazheli, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 115 m2, kati i 3 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, ballkon, orientim me diell., 115 M2, 2 banjo

Botuar më 09/07/2020
350,00 euro
)