Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DURRESIT”,

p. 85/1, sh. 3, | 125 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 4, e mobiluar me oriendi shtepiake. Jo agjensi. Çmim...

Botuar më 17/02/2020
35.000 leke

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 105 M2 | 83.000 Euro

2+1, 105 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendj...

Botuar më 17/02/2020
83.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Venue | 60 M2 | 40.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi ...

Botuar më 17/02/2020
40.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

rruga e elbasanit | 105 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin:...

Botuar më 17/02/2020
90.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2+GARAZHD NE QENDER

Qender | 130 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2+ garazhd ne Qender.Aparamenti eshte i organizuar me dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe nje garazhd i perfshir ne cmim. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje mobilim bashkohor dhe ndodhet ne zonen me te favorizuar te Tiranes, mundeson nje pamje spektakolare Kontakto 0692099400., 130 M2, 3 ambjente, kati 12, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/02/2020
700,00 euro/muaj

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+DEPO TEK MINISTRIA E JASHTME

Ministria e Jashtme | 85 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1+depo tek Ministrija e Jashtme, Rruga Tefta Tashko Koco. Apartamenti eshte 85m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues. Eshte i organizuar me dhome ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, depo dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Ndodhet ne nje zone shume te mire ku te ofrohen facilitetet e nevojshme. kontaktoni ne 0696484888, 85 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/02/2020
300,00 euro/muaj

OKAZION! SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 2+1+2+2 BALLKONE

Fresku | 115 M2 | 59.000 Euro

Okazion! Shitet Aparament 2+1+2+2 ballkone vetem 100m larg restorant Freskut tek pasticeri Melisa. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte 115m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme. Apartamenti shitet i mobiluar . Kontakto 0692099400, 115 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/02/2020
59.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE ASTIR

Astir | 85 M2 | 63.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 9-katesh me ashensor. Apartamenti eshte 85m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti mundeson ndricim natyral dhe ngrohet nga dielli per shkak te pozicionit qe ndodhet. Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme.Kontakto tani ne numrin 0692099400, 85 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/02/2020
63.000,00 euro

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Astir | 107.8 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 8 katesh me ashensor. Organizohet ne 1 sallon te madh me ballkon ,1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare,1 koridor qe ben ndarjen e dhomave . Planimetria eshte perfekte me shume drite dhe orientim jug-perendim. Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme Kontakto ne numrin 0692089998, 107.8 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/02/2020
60.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FUSHA E ALI DEMIT

Fusha e Ali Demit | 83 M2 | 62.000 Euro

Shitet Apartement 2+1 tek Fusha e Ali Demit. Apartamenti eshte i rikostruktuar i shtruar me parket. Apartamenti eshte 83m2 dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 kushine,1 dhome ndenje, 1 tualet gjigand me dritare, depo dhe ballkon. Aparetamenti ka ndricim nartyral dhe eshte teper i ngrohte pasi ka drejtim Jug-Perendim kontaktoni ne numrin 0692099400., 83 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/02/2020
62.000,00 euro

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 2+1+DEPO TEK PALLATI ME SHIGJETA

Rruga e kavajes | 100 M2 | 88.000 Euro

OKAZION!! Shitet apartament 2+1+ depo. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100m2 dhe oganizohet ne 2dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 1 tualet . Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi. Apartamenti shitet i mobiluar . Apartamenti disponon dokumentacion te plote ., 100 M2, 3 ambjente, kati 9, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/02/2020
88.000,00 euro

RR.IBRAHIM KODRA

Komuna e Parisit,ne krah te EHW | 126 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 126 M2, kati 8, 2 banjo, E kompletuar,me ballkon nga dielli+ashensor , pallati eshte 9 katesh

Botuar më 23/02/2020
400,00 euro

21DHJETORI, ZONA PERBALL POLICIS BASHKIAKE

Pallati buze rruges Kavajes, Ngjitur me Condor center, dhe Globin | 96 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 96m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, apartamenti ndodhet ne nje zone teper te preferuar per banim prane Policis Bashkiake dhe Globit, apartamenti eshte bosh, disponon Certifikat Pronesie, 96 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, Shume e pershtashem dhe per investim per qeradhenje per zyre/banim

Botuar më 23/02/2020
82.000,00 euro

PORCELAN

jepet | 75 M2 | 25.000 Leke

Me qera 2+1, 75 M2, e kompletuar, kati V.

Botuar më 23/02/2020
25.000 leke
)