Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

NË TIRANË PRANË PROCREDIT BANK NË LAPRAKË

Në Tiranë pranë Procredit Bank në Laprakë | 114 M2 | 170.000 Euro

Në Tiranë në Laprakë pranë Procredit Bank SHITET apartament 2+1+vendparkimi. Apa...

Botuar më 24/05/2023
170.000,00 euro

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 23/05/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 22/05/2023
650,00 euro/muaj

ZONA PRANË TE SELVIA

Jepet me qera 2+1+2 APARTAMENT - PENTHOUSE MODERN I RI 2+1+ 1 Garazhd për 2 makina, pallat me Ashens | 140 M2 | 600 Euro

TIRANË, 140 M2, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ...

Botuar më 21/05/2023
600,00 euro/muaj

OKAZION APARTAMENT 2+1+VERANDE NE SHITJE MBRAPA GLOBIT

RRUGA STAVRI THEMELI | 86 M2 | 155.000 Euro

Apartamenti eshte totalisht i restauruar me punime mjaft cilesore,parket,sistem led,g...

Botuar më 03/05/2023
155.000,00 euro

QERA, 2+1 APARTAMENT (VIZION PLUS) E MOBILUAR 800 EURO

Vizion Plus | 110 M2 | 800 Euro

Apartamenti ne gjendje perfekte, i mobiluar me kushte shume te mira bashkekohore, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, me siperfaqe, 110 M2, 3 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, VR022

Botuar më 31/05/2023
800,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA FUAT TOPTANI

Rruga Fuat Toptani | 80 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 2+1+ bllk me qira, ne katin e 2 te nje shtepie private. Ka siperfaqe 80 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar., 80 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, Morina Real Estate

Botuar më 30/05/2023
300,00 euro/muaj

RRUGA PASHO HYSA

Ali Demi | 85 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1+ballkon, 85 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 30/05/2023
40.000 leke/muaj

RRUGA 5 MAJI

Prane | 80 M2 | 320 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+ballkon, 80 M2, 5 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 30/05/2023
320,00 euro/muaj

DON BOSKO

Rruga qazim turdiu | 133 M2 | 450 Euro

Jepet 2p1me 2banjo 2 ballk,2 korridore sip 133m2 ,neto 123 m2,kat6 me ash i nje pallati 8 katesh i viteve 2000 me ashensore dhe administrim,cmimi qerase 450 euro dhe i mobiluar, 133 M2, 1 banjo, ashensor, vendparkim, i mobiluar, Jepet 2p1me 2banjo 2 ballk,2 korridore sip 133m2 ,neto 123 m2,kat6 me ash i nje pallati 8 katesh i viteve 2000 me ashensore dhe administrim,cmimi qerase 450 euro

Botuar më 30/05/2023
450,00 euro/muaj

SHITET AP 2+1 DON BOSKO 90.900€ - 1.010 €/M2

PALLAT I RI | 90 M2 | 90.900 Euro

Don Bosko, 2 min nga Vizion Plus, Apartament 2+1 ne pallat te Ri i 2006, me Hipoteke, kati 5 me ashensor, bosh e pa mobiluar, siperfaqe 90 M2 me te perbashket 82m2 me Hipotek, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje vec dhe gatim vec, 2 dhoma gjumi te medha, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, orientim Lindje, nuk shitet me kredi. Cmimi 90.900 €., 90 M2

Botuar më 30/05/2023
90.900,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Ish Fusha e Aviacionit | 90 M2 | 450 Euro

2+1 per qira, 90 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
450,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE FRESK PRANE “THESARIT” NE TIRANE (ID 41211243)

Fresk prane “Thesarit” | 103 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 103 m² (92 m2) me Hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, orientimi me diell.Shitet 85000 euro, 103 M2, Property ID : 41211243 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
85.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit | 90 M2 | 45.000 Leke

Ofrohet apartament 2+1 me qira prane Eleonores.Apartamenti organizohet me korridor hyres, ambient dite me ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. Ofrohet totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare.Ndodhet ne nje objekt te ri me ashensor, ne kat optimal. Ne zone mund te krijohet mundesia per parkim.Zona permban te gjitha facilitetet per nje jetese komode., 90 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
45.000 leke/muaj

@APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TE KTHESA E KAMZES PRANE TERMINALIT

kthesa e kamzes | 108 M2 | 85.000 Euro

Apartament 2+1+2 per shitje te Kthesa e Kamzes prane TerminalitApartamenti eshte me siperfaqe 107 m2.Organizohet ne:~ sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 2 dhoma gjumi~ 2 tualete~ 1 ballkon.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar .Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!0692031248, 108 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
85.000,00 euro
)