Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA KAVAJES

Prane Proper Pizza | 120 M2 | 850 Euro

Jepet apartament 2+1 me 2 tualete ne katin e 7 ndertim i ri, ne pallatin me te mire t...

Botuar më 16/01/2022
850,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Kodra Diellit | 90 M2 | 350 Euro

Rruga Mustafa Matohiti ,ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, jepet me qer...

Botuar më 16/01/2022
350,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ADRESA: RRUGA MEDAR SHTYLLA KOMUNA E PARISIT

Adresa: Rruga medar shtylla Komuna e parisit | 100 M2 | 420 Euro

Kati 2Me siperfaqe  100 m2. Organizohet:. Salloni ndenje Ambjent gatimi. 2dhoma g...

Botuar më 13/01/2022
420,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - FRESK, PRANE RESTORANT QESARAKA

Rruga Sul Alla | 90 M2 | 58.300 Euro

Shitet apartament 2+1, bosh, siperfaqe 90 m² me Hipoteke, kati i 5 (i fundit) ne pal...

Botuar më 11/01/2022
58.300,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ASTIR NE REZIDENCEN FUTURE HOME NE TIRANE (ID 4121591)

Ne Astir ne rezidencen Future Home | 107.95 M2 | 105.791 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqa 107.95 m²(95.52 m² neto), kati 4 ne nje pallat te ri me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone. Gjendja e pallatit, ne faze ndertimi. Apartament kleringu, nen cmimin e firmes ndertimit. Cmimi 105791 Euro, 980 Euro/m², 107.95 M2, Property ID : 4121591 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
105.791,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA RRUGA E KAVAJES PRANE GLOBE NE TIRANE (ID 42211247)

Rr. Kavajes, afer Globe | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 110 m², kati 8 me ashensor, hyrja organizohet ne 1 ambient ndenje se bashku me guzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, kondicioner, tualet, orientimi eshte me diell. (kerkohet muaji i pare dhe 2 garanci)Jepet me qera 400 Euro, 100 M2, Property ID : 42211247 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
400,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT PRANE HOTEL MONDIAL (ID 4129137).

Ne zonen e 21 Dhjetorit prane Hotel Mondial | 95 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2, siperfaqja 95 m², me hipoteke, pallat e ekzistues, kat i 1, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, pjeserisht i mobiluar, i pershtatshem dhe per biznese, vend per parkim., 95 M2, Property ID : 4129137 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
95.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ASTIR (ID 4121549)

Ne Astir, afer Raiffeissen Bank | 130 M2 | 143.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje, me siperfaqe 130m², kati i pare banim, pallat i ri me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone (njeri ballkon eshte 18m²), i mobiluar, 2 dhoma gjumi.Cmimi 143,000 Euro i diskutueshem., 130 M2, Property ID : 4121549 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
143.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Kristal Center | 111 M2 | 350 Euro

Tek Komuna e Parisit prane Kristal jepet qera apartament me siperfaqe 111m², 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore i ndodhur ne katin 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Apartamenti organizohet nga ambient ngrenie dhe ndenje ,2 dhoma gjumi, 1 ballkon , 1 tualet .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi : 350€uro., 111 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 17/01/2022
350,00 euro/muaj

MUHAMET DELIU

Prane Ana Market | 105 M2 | 30.000 Leke

Rruga Muhamet Deliu prane Ana Market jepet qera apartament me siperfaqe 105m², 2+1 bosh i pa mobiluar ndodhur ne katin 6-te te nje pallati te pajisur me ashensor dhe vendparkim . Apartamenti organizohet nga ambient ngrenie dhe ndenje , 2 dhoma gjumi, 1 ballkon , 1 tualet .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi : 30000 Leke ., 105 M2, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 17/01/2022
30.000 leke/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE BLLOK, PRANE LSI NE TIRANE (ID 4129210)

Ne Bllok, prane LSI | 86.5 M2 | 150.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 86.5 m², kati 3 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, 2 tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell.E pershtatshme dhe per zyraShitet 150000 euro, 86.5 M2, Property ID : 4129210 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
150.000,00 euro

APARTAMENT ME QERA , 2+1, RRUGA KOMUNA PARISIT, TIRANE (ID 4229051)

Komuna parisit Rruga Grigor Heba, | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1, kati 4, siperfaqe 110 m2, Mobilim bashkohore, perbehet nga 2 dhoma gjumi , soxhorno, ballkone, 2 tualet, 2 kondicioner, orjentimi me diell Jug-perendim. Jepet me qera 400 euro, 110 M2, Property ID : 4229051 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
400,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RR. VACE ZELA PRANE GLOBE NE TIRANE (ID 4121776)

Rr. Vaze Zela, afer Globe | 105 M2 | 101.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 105 m² neto me Hipoteke, kati 2 nga toka pa ashensor, hyrja eshte e organizuar ne 1 ambient ndenje se bashku me guzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, shtepia eshte e shtruar e gjitha me parket si dhe shitet e mobiluar.Shitet 101.000 Euro, 105 M2, Property ID : 4121776 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
101.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE RRUGA ASIM VOKSHI PRANE CREDINS BANK (ID 4129179)

Prane Credins Bank, | 85 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqe 85 m², kati 5 (i fundit), pallat ekzistues, i mobiluar, korridor, ballkon, tualet me dritare. Cmimi i shitjes 78 000 Euro., 85 M2, Property ID : 4129179 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
78.000,00 euro
)