Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT, PRANE RRUGES MARGARITA TUTULANI NE TIRANE (41211254)

Bllok, prane Rruges Margarita Tutulani | 113 M2 | 265.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 me 2 ballkone ne Ndertim te Ri me ashensor, Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, Ka Siperfaqe Totale 113 m² ( 101 m² neto ne Hipoteke), Ndodhet ne zone elitare dhe mjaft te kerkuar, ka hapsire te bollshme dhe planimetri perfekte, Organizohet ne: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe gatimi, korridor shperndares, 2 ballkone dhe 2 tualete.SHITET 265000 euro, 113 M2, Property ID : 41211254 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/06/2023
265.000,00 euro

* OXHAKU

Residenca Porcelani i3 | 116.3 M2 | 127.800 Euro

Apartament 2+1 ne Shitje te Rezidenca "Porcelani i3".Apartamenti ndodhet në një pallat të ri tepër cilësor, i cili ndodhet shume pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, afer Unazes se Vogel së Tiranës dhe disa prej institucioneve arsimore, shëndetësore, shoqërore dhe tregtare.Godina eshte e projektuar me 8 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë., 116.3 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Cilësi e lartë ndërtimi me termo-izolim teresor, akustik maksimal, ventilimet individuale, lartesia e katit (280cm dysheme-tavan), sisteme anti-zjarr, vetrate me ventilim.

Botuar më 07/06/2023
127.800,00 euro

* KOMPLEKSI GOLDEN PARK 3

Peballe Spitalit Amerikan 3 | 126 M2 | 131.500 Euro

Shitet Apartament 3+1 te Kompleksi Golden Park 3, perballe spitalit Amerikan 3.Apartamenti ka orientim Veri~Perendim.Ka sistem termoizolimi,mbrojtje akustike,dritaret jane dopio xham.Kompleksi eshte ne faze pllakash., 126 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 07/06/2023
131.500,00 euro

* 21 DHJETORI

21 Dhjetori | 68 M2 | 90.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me vendodhje te 21 Dhjetori.Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallati ekzistues.Apartamenti eshte me orientim Perendim~Veri.Disponon Certifikate Pronesie., 68 M2, kati 3, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e mire, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 07/06/2023
90.000,00 euro

* SHESHI WILLSON

Sheshi Willson | 77 M2 | 125.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Sheshi Willson.Apartamenti ka pamje Veri~Lindje~Perëndim.Disponon Certifikate Pronesie. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues, jo te fundit., 77 M2, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 07/06/2023
125.000,00 euro

APARTAMENT ME QERA 2+1+1BLLK

Mbrapa concord center,me dalje te rruga kryesore 5 maji | 95 M2 | 380 Euro

Pjeserisht I mobiluar me elektroshtepiake(sobe pianure,frigorifer,lavatrice,sistem ndricimi led,tualet I rinovuar)Cmimi 380 euro( mund te shtohen dhe elektroshteoiake ekstra kondicionere opsional)Jepet dhe I mobiluar totalisht 450 euro sipas klientit, 95 M2, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
380,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1+2

KOMPLEKSI ROMARIO | 108 M2 | 118.000 Euro

Me hipoteke, 108 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
118.000,00 euro

* HARRY FULTZ

Hipoteka | 106.6 M2 | 210.000 Euro

Apartament 2+1 ne Shitje me vendodhje te Hipoteka.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.Shitet i mobiluar.Disponon dhe nje post parkimi i cili perfshihet ne cmim.Disponon Certifikate Pronesie., 106.6 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 07/06/2023
210.000,00 euro

* BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Corner Residence | 94.4 M2 | 160.000 Euro

Apartament 2+1 ne Shitje tek Corner Residence me vendodhje te Bulevardi Gjergj Fishta.Apartamenti ka planimetri perfekte.Rezidence e re ne ndertim, faze karabinaje., 94.4 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 07/06/2023
160.000,00 euro

SELVIA

Tirane | 105 M2 | 550 Euro

Qera, Apartament 2+1, Selvia / OPP32104, 105 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, • I mobiluar• Sistem kondicionimi• Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të mira, shumë pranë qendrës së Tiranës , duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme

Botuar më 07/06/2023
550,00 euro
)