Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Tek 2 Rotondot | 102 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 102 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 24/03/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA “HAXHI DALLIU” TIRANE

Perballe Prokurorise se Tiranes | 95 M2 | 350 Euro

Apartament ne pallat te ri, i mobiluar, me panel diellor dhe sistem ngrohje ftohje, me ballkon, i shtruar i gjithi me parket. Dy tv, te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe te kompletuara dy dhoma te gjumit dhe dhoma e ndenjes., 95 M2, 7 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/04/2020
350,00 euro/muaj

UNAZA E RE ASIRI

Ne afersi te bar 2 palmat | 90 M2 | 30.000 Leke

Leshohet me qera shtepi 2+1, 90 M2, 4 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/04/2020
30.000 leke/muaj

RR ELBASANIT

Liceu Artistik | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ap 2+1, 110 M2, 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, 2 banjo, 1 ballkon. Ne cmim perfshihet taksa

Botuar më 01/04/2020
600,00 euro/muaj

JEPET ME QERA , AMBJENT NE DON BOSCO

Don Bosco perball vizion plus | 58.8 M2 | 23.000 Leke

58.8 M2, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 1 dhome gjumi, 1 dhome Ndejtje , 1 kuzhine , ballkon, 1 banjo,, jepet me qera

Botuar më 31/03/2020
23.000 leke

RRUGA. NAIM FRASHERI. PALLATI 109/5. SHKALLA 3. AP. 35

Prane 21 Dhjetorit | 74 M2 | 30.000 Leke

Apartament 2+1 prane Rruges se Ambasadave. I mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme., 74 M2, 7 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, I vendosur ne nje pallat 5 kat i vitit 1986, Apartamenti eshte teresisht i rikonstruktuar

Botuar më 31/03/2020
30.000 leke/muaj

RR. IDRIZ DOLLAKU

ne Ali Dem | 64 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 64 M2, kati 2, ashensor, ngrohje/ftohje, i mobiluar

Botuar më 31/03/2020
30.000 leke/muaj

RR. BILL KLINTON

200m mbi Kristal | 80 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar

Botuar më 31/03/2020
250,00 euro

KODRA E DIELLIT

Prane Rezidences | 120 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje e re dhe cilesore ,dhomat me drite .organizimi shume i mire ., 120 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 31/03/2020
300,00 euro/muaj

PERBALLE SHKOLLES VASIL SHANTO

Prane Bar Glow | 80 M2 | 350 Euro

Jepet Ambient per zyra bosh me parket ,i rikonstriktuar buze rruge me pamje nga rruga kryesore, 80 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 31/03/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

ZOGU I ZI | 100 M2 | 7.000 Leke

Kerkohen vajza per ndarje qeraje, 100 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar

Botuar më 31/03/2020
7.000 leke/person
)