Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

TIRANE, SHES APARTAMENT 2+1+BLK KATI 2, 85 M² 145.000 EURO (RRUGA THANAS ZIKO)

pranë Shkollës së Kuqe | 85.2 M2 | 145.000 Euro

Të dhëna mbi apartamentin :Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi,2 Dhoma Gjumi,Tualet,Kati 2,Pallat i ri 2019,Ballkon,85.2 m2Cilësime të tjera:Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !, 85.2 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
145.000,00 euro

DON BOSKO

tek Kompleksi Vizion Plus | 110 M2 | 800 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 , me siperfaqe 110 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat trecereksh , 1 dhome gjumi me 2 krevate teke, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 800 Euro, 110 M2, kati 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 800 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
800,00 euro/muaj

TEK LIQENI I THATE

Rruga Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik | 115 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2, me siperfaqe 115 m2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe oragnizohet ne ambient ndenje,gatimi e ngrenie,2 tualete , 2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Disponon post parkimi Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjecare, 115 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
700,00 euro/muaj

TEK FOLEJA E GJELBERT JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+ POST PARKIMI

Tek Foleja E Gjelbert Japim Me Qira Apartament 2+1+2+ Post Parkimi | 117 M2 | 1.100 Euro

Info te prones:Siperfaqe Neto - 108,4 m2Orientim Veri-PerendimKati 2 banimOrganizimi:Sallon me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon2 dhoma gjumi njera me tualet personal2 tualeteKoridor shperndaresBallkonInfo Te TjeraApartamenti ndodhet ne katin 2 banimVetrata akustike dhe termike tripleksAshensorPost parkimi te perfshire ne cmim, 117 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
1.100,00 euro/muaj

TEK BULEVARDI ZOGU I RRUGA HAMID SHIJAKU

prane Ministrise se Drejtesise | 90 M2 | 550 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 90 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet qendror ,2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 2-te ten je pallati te pajisur me ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 550Euro, 90 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
550,00 euro/person

RADHIME

Shitet, Apartament 2+1, Radhime PRO+32098 | 95 M2 | 206.366 Euro

• Kati 3• Sipërfaqe 80.50 m2 (neto)• Sipërfaqe 95.98 m2 (bruto)• Ambient ndenje dhe ambient gatimi• 2 Dhome gjumi• Tualet• 2 Ballkone• Ndodhet ne vije te pare, me pamje nga deti• Projekte dhe arkitekture bashkekohore• Cilesi e larte ndertimi• Ndertimi i ri i vitit 2023• Aktualisht jane ne faze grope, 95 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
206.366,00 euro

PALLATI ME SHIGJETA

Pallati me Shigjeta | 70 M2 | 300 Euro

Info te prones:Siperfaqe Neto - 70 m2Orientim PerendimKati 5 banimOrganizimi:Sallon me kuzhine te perbashket2 dhoma gjumi1 tualet1 ballkonInfo Te TjeraVetrata akustike me dopio xhamAshensorSistem kapotPer nje vizite ne prone na kontaktoni., 70 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Info te prones:Siperfaqe Neto - 70 m2Orientim PerendimKati 5 banimOrganizimi:Sallon me kuzhine te perbashket2 dhoma gjumi1 tualet1 ballkon

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - RR. "ARKITEK KASEMI"

perballe Triss, tek tyneli, ngjitur me Farmaci Ema | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati 3 i viles, 100 M2, i mobiluar, totalisht me kushte bashkohore te kohes. 50m verande e madhe. Preferohen me afat te gjate. Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 07/06/2023
35.000 leke

RRUGA DIBRES

200m mbi Spitalin Amerikan 2 perballe BKT-s | 110 M2 | 450 Euro

Ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 110m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet qendror ne korridorin nderlidhes ,2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare., 110 M2, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 450Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
450,00 euro/muaj

NE ZONEN E SELITES

Rruga e Zallit prane Kodres se Diellit nr 2 | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 ,me siperfaqe 90 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon.I ndodhur ne katin e 1-re te nje pallati Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 400 Euro, 90 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 400 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj
)