Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT TEK RR.STAVRI THEMELI 2+1+VERANDE

Rruga e Kavajes ,pas Qendres Globe | 86 M2 | 155.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne ndertim te viteve te fundit dhe eshte i sapo investuar. Ndodhe...

Botuar më 27/09/2023
155.000,00 euro

KOMPANIA "FRATARI CONSTRUCTION" SHET APARTAMENTE DHE DYQANE ME ÇMIMET ME KONKURUES NE TREG!! *ME ÇERTIFIKATE PRONESIE.

Pronat ndodhen ne “Astir” dhe Kopeshti Botanik, pallatet Fratari. | 120 M2 | 1 Leke

*Apartamente me siperfaqe 49 deri, 120 M2

Botuar më 18/09/2023
1 leke

SHITET SHTEPI 2+1 NE ZOG TE ZI

PRANE UNIVERSITETIT TE SPORTEVE | 75 M2 | 155.000 Euro

E KOMPLETUAR ME HIPOTEKE PER BANIM DHE MENYRE SHUME E MIRE PER BIZNES ESHTE NE ZEMER TE TIRANES BUZE RRUGE TE AKSESUESHME, 75 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 27/09/2023
155.000,00 euro

FRESK SHITET APARTAMENT 2+1+2 ,I MOBILUAR 120,000 €URO OSE BOSH ME CMIMIN 105,000 €URO

Rruga Dalip Topi prane Rezidences Platea | 96 M2 | 120.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te pallatit te pajisur me ashensor dhe ka siperfaqe bruto 96 m² dhe siperfaqe neto 86 m2. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Ofrohet bosh ose i mobiluar .Orientimi : Veri –Perendim-Lindje Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re ( Me ashensor) Eshte i pajisur me çertifikate pronesie., 96 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi i apartamentit (bosh ):105,000 €uro Per informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
120.000,00 euro

TEK BULEVARDI GJERGJ FISHTA SHITET APARTAMENT 2+1 , 128,000 €URO

pas Ish Ekspozites Shqiperia sot prane Grepit te Arte , | 72 M2 | 128.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe neto 72m2. Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, nje korridor nderlidhes me 2 dhomat e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues . Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Siperfaqe neto: 72 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et. Disponon çertifikate pronesie.Orientimi Lindje-Perendim Çmimi : 128,000, 72 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
128.000,00 euro

RRUGA FORTUZI

prane Ministrise se Drejtesise | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1me siperfaqe 90 ??2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati pa ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.CMIMI : 500 Euro, 90 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, CMIMI : 500 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

Rruga Hekuran Mara | 85 M2 | 50.000 Leke

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1+2+ballkon, 85 M2, 5 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
50.000 leke

RRUGA KAVAJES SHITET APARTAMENT 2+1 , 108,000 €URO

prane Auto Kadiu | 60 M2 | 108.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 60 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi ,1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim/Siperfaqe totale: 60 m²/ Orientimi : Jug-Perendim /Kati i 3-te. /Disponon çertifikate pronesie Çmimi: 108,000 Euro, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi: 108,000 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
108.000,00 euro

TREGU ELEKTRIK

Rruga Hekuran Mara | 85 M2 | 50.000 Leke

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1+2+ballkon, 85 M2, 5 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
50.000 leke

21 DHJETORI

Rruga Muhamet Gjollesha | 80 M2 | 500 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1, 80 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj

ASTIR

Prane Alpha bank | 100 M2 | 350 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1, 100 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
350,00 euro/muaj

ASTIRSHITET APARTAMENT 2+1, ME ÇMIMIN 118,000€URO

,Rruga Mikel Maruli prane Bohem Bar | 125 M2 | 118.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe bruto 125 m² ku 114 m2 jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie e ndenje , 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet. Siperfaqe bruto : 125 m²Siperfaqe neto : 114 m² Orientimi : Jug-Lindje-Perendim Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te pallatit ( me ashensor) .Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.Çmimi: 118,000 €uro, 125 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi: 118,000 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
118.000,00 euro
)