Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOK

Pallatet Agimi | 90 M2 | 450 Euro

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te...

Botuar më 23/01/2020
450,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!!

Komuna e Parisit | 109.37 M2 | 109.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek mbikalimi i Komunes se Parisit b...

Botuar më 23/01/2020
109.000,00 euro

RESTORANT FRESKU

Shitet 2+1 | 125 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1,me hipoteke, 125 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 23/01/2020
80.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi " Fiori Di Bosco " | 94 M2 | 78.020 Euro

Ne Rr. Don Bosko, Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco ", Shitet Apartame...

Botuar më 21/01/2020
78.020,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 WC ME QERA PRANE 21 DHJETORIT

UET | 120 M2 | 40.000 Leke

.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor .Ka nje siperfaqe te bollshme e ...

Botuar më 16/01/2020
40.000 leke

MYSLYM SHYRI ,APARTAMENT 2+1 ME QERA

Kastrati | 70 M2 | 350 Euro

Ne Myslym Shyr , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne kat...

Botuar më 16/01/2020
350,00 euro

MBRAPA PIAZES

RRUGA SULEJMAN PASHA | 90 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, me hipoteke

Botuar më 23/01/2020
100.000,00 euro

KONGRESI MANASTIRIT

100 metra siper gjimnazit Cajupi, ngjitur me murin e Pediatrise tek Spitalet Nene Tereza | 96 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 96 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me kondicioner,apartamenti eshte i ri,garazh me mbyllje me qepen.

Botuar më 23/01/2020
28.000 leke/muaj

ALI DEMI

Shitet apartament me cmim Okazion. | 103 M2 | 85.490 Euro

I organizuar ne dhome ndenje, ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ne nje zone te qete dhe me nje komunitet te perzgjedhur. Cilesi e larte ndertimi, 103 M2, kati 4, 2 banjo

Botuar më 23/01/2020
85.490,00 euro

DON BOSKO

rruge paresore | 74 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 74 M2, 1 banjo, 2 ballkone, me dokumenta te rregullta pronesie

Botuar më 23/01/2020
60.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Ministrise se Mbrojtjes | 96 M2 | 72.000 Euro

Organizuar ne dhome ndenje, ambjent gatimi me dritare te medha, 2 dhoma gjumi, ballkon. Cilesi shume e larte ndertimi. Termoizolim qe mban larg te ftohtin dhe lageshtine, hidroizolim, izolim akustik. Ka prane fasilitete dhe institucione te ndryshme., 96 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor

Botuar më 23/01/2020
72.000,00 euro

TEK ISH RESTORANT DURRESI

RRUGA Gjon Buzuku, tek pallatet me tulla te kuqe, | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, Jo agjensi

Botuar më 23/01/2020
32.000 leke

BULEVARDI I RI

PAS NENSTACIONIT ELEKTRIK, Rr. "Gezim Kaceli" | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati I shtepi private, 120 M2, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepi e re, preferohen familjare ose vajza

Botuar më 23/01/2020
20.000 leke

UNAZA E RE,ASTIR

Astir-Afer Vila L | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 100m2, 60000 euro, Astir-Afer Vila L! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe dy ballkone.Apartamenti ka ndricim natyral ,shitet bosh dhe ndodhet ne Astir afer Vila L., 100 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh

Botuar më 23/01/2020
60.000,00 euro

TEK MISTO MAME

shitet | 83 M2 | 41.500 Euro

Ap. 2+1, sip., 83 M2, Çmimi

Botuar më 23/01/2020
41.500,00 euro

LIDHJA PRIZRENIT

Tirane e Re | 75 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, I mobiluar., 75 M2, kati 5

Botuar më 23/01/2020
35.000 leke
)