Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMUNA E PARISIT, RRUGA “MEDAR SHTYLLA”

Komuna e Parisit, Rruga “Medar Shtylla” | 124 M2 | 115000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Komuna e Parisit, Rruga “Medar Shtylla”, Komuna e Parisit, Rruga “Medar Shtylla”, 124 M2, 115.000 euro
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 124 m² ne total me Hipoteke 117 m² dhe 20 m² garazh me hipoteke me pagese ekstra 15,000 euro (mundesi parkimi per dy makina), kati 4 me ashensor, 2 tualete, ballkon, orientimi Jug-Lindje, soxhiorno e bollshme, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 124 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121296

115.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)