Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT / INSTITUTI I HIGJENES

MBAS AMBASADES AMERIKANE | 87 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 i mobiluar ne menyre MODERNE ne pallat te ri me ashensor, 87 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartament i mirembajtur dhe investuar se fundmi , 2 A/C, punime teper cilesore. Ne vitet e fundit kane banuar shtetas te huaj me afat kohor disa vjecar

Botuar më 09/07/2020
350,00 euro/muaj

NE BLLOK, RR. “NIKOLLA TUPE”,

ne nje nga zonat me te mira te Tiranes | 118 M2 | 190.000 Euro

Shitet 2+1, 118 M2, me 2 korridore, kati I banim (I dyti teknik). Aktualisht i dhene me qera per zyra. Çmimi i tregut per kete zone eshte 2000 – 2500 Eruo/m².

Botuar më 09/07/2020
190.000,00 euro

RR. “VASO PASHA, KRYQEZIM I RRUGES BRIGADA 8 ME ISH BLLOKUN,

ne zone shume te mire | 85 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 me pamje nga dielli, 85 M2, kati 3, ashensor, ballkon. Hyrje e mobiluar.

Botuar më 09/07/2020
400,00 euro

RR. “XHON BELUSHI” (OSE SHEFQET UKA), 5MIN NGA STACIONI AUTOBUSIT QENDER-BUNKERART,

ne pallat te vogel me shume pamje | 109.5 M2 | 56.940 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke (102m² sip. neto + 7.5m² ambient i perbashket). sip. totale, 109.5 M2, Hyrje e rregulluar, punime gipsi, oxhak funksional, parket cilesor cati te termoizoluar, orientim Veri-Lindje-Jug-Perendim Me hipoteke.

Botuar më 09/07/2020
56.940,00 euro

NE FUND TE RRUGES JORDAN MISJA

shitet | 75 M2 | 63.000 Euro

2+1, 75 M2, kati 5, i mobiluar, me hipoteke, pallat me tull silikate

Botuar më 09/07/2020
63.000,00 euro

ALI DEMI

NGJITUR ME FUSHEN ALI DEMI | 80 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, gjendja: shume e mire, palalt i ri kati 1 me verande,jepet per familjare te rregullt, me kundrabufe

Botuar më 08/07/2020
28.000 leke

RR. "SULEJMAN PASHA", PRANE CIRKUT

ne qender te Tiranes | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, kati 3, bosh,, 100 M2, Ndertim i ri, sistem kapot, punime bashkohore.

Botuar më 08/07/2020
350,00 euro

SULEJMAN PASHA 24, QENDER

200m nga Sheshi "Skenderbej" | 77 M2 | 380 Euro

Apartament i mobiluar. Ndertim i ri. Ka 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, sebashku me ngrenie dhe gatim. Zone shume e aksesushme, dhe ne shumicen e rasteve evitohet perdorimi i automjetit. Ndodhet prane supermarketeve, bareve, dhe sherbime te tjera te nevojshme. Ka mundesi parkimi., 77 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Eshte i mobiluar totalisht. Eshte apartament shume komod.

Botuar më 08/07/2020
380,00 euro/muaj

RR. NJAZI MEKA

tek Fakulteti i Mjekesise | 85 M2 | 62.000 Euro

Shitet 2+1, 85 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 08/07/2020
62.000,00 euro

LIQENI I THATE

LIQENI I THATE | 98 M2 | 350 Euro

98 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, arredim i persosur

Botuar më 08/07/2020
350,00 euro/muaj
)