Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

NË TIRANË PRANË PROCREDIT BANK NË LAPRAKË

Në Tiranë pranë Procredit Bank në Laprakë | 114 M2 | 170.000 Euro

Në Tiranë në Laprakë pranë Procredit Bank SHITET apartament 2+1+vendparkimi. Apa...

Botuar më 24/05/2023
170.000,00 euro

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 23/05/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 22/05/2023
650,00 euro/muaj

OKAZION APARTAMENT 2+1+VERANDE NE SHITJE MBRAPA GLOBIT

RRUGA STAVRI THEMELI | 86 M2 | 155.000 Euro

Apartamenti eshte totalisht i restauruar me punime mjaft cilesore,parket,sistem led,g...

Botuar më 03/05/2023
155.000,00 euro

JEPET ME QERA SHTEPI ME QERA NE DON BOSKO

PERBALL VIZIONIT | 75 M2 | 400 Euro

PALLAT I RI,I KOMPLETUAR, 75 M2, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 31/05/2023
400,00 euro

JEPET ME QERA GARSONIERE NE 21 DHJETORIN

PRANE ZJARFIKSES | 45 M2 | 300 Euro

PALLAT I RI KUSHTE BASHKOHORE,VETEM PER DY VAJZA OSE 1, 45 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 31/05/2023
300,00 euro

NE ASTIR SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

ID: Billion2690 | 112 M2 | 120.000 Euro

Ne Astir, ne rrugen "Unaza e Re", ofrojme super apartament 2+1+2 ne shitje. Zona eshte kthyer nga me te preferuarat per banim per shkak te aksesit te menjehershem me akset kryesore te kryeqytetit, por edhe te fasiliteteve qe ofron. Apartamenti ka siperfaqe totale 112 m2 dhe ka planimetri shume te rregullt, 112 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Cilesia e ndertimit eshte sipas standarteve bashkohore,ku pallati disponon sistem kapot gje qe siguron si iozlimin termik ashtu edhe ate akustik.Disponon dokumentacion+355692033500

Botuar më 31/05/2023
120.000,00 euro

TEK VILA L2 APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! BILLION2641

Astiri, Tiranë | 106 M2 | 350 Euro

Apartamenti qe ofrojme per qira eshte i tipologjise 2+1+2 tualete, ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 106 m2 eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne menyre te rregullt ne kuzhinen se bashku me sallonin, me dalje ne ballkon, ne dy dhoma gjumi si dhe dy tualete., 106 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti eshte i pa banuar me pare, dhe i pajisur me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacione na kontaktoni në +355692033500.

Botuar më 31/05/2023
350,00 euro/muaj

TEK BULEVARDI I RI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: BILLION2182

BULEVARDI IRI | 98.5 M2 | 128.000 Euro

Tek nje nga komplekset me te reja dhe me nje ndertim shume cilesor ofrojme apartament per shitje te tipologjise 2+1+2. Zona ne te cilet ndodhet kjo rezidence ofron te gjitha facilitet e mundshme per te pasur nje jetese sa me komode pasi ndodhet shume prane qendres dhe ben pjese tek Bulevardi i Ri. Apartamenti ndodhet katin e trete dhe ka nje strukturë të inklinuar, ka orientim perfekt ,shume drite, 98.5 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1 dhe ka siperfaqe 98.05 m2. Projekti eshte parashikuar te perfundoj ne dhjetor te 2022. +355692033500

Botuar më 31/05/2023
128.000,00 euro

SHITET APARTAMENT PENTHOUSE TE KODRA E DIELLIT, 247M2! BILLION2639

Rruga Bill Klinton | 247 M2 | 200.000 Euro

Shesim apartament penthouse, ne nje pallati me 6 kate. Apartamenti ka siperfaqje totale 247 me nga te cilat siperfaqje apartamenti 110 m2 dhe verande te personalizuar 137m2. Planimetria e projektuar ne korridor shperndares, ambjent ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranden e shfrytezueshme., 247 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Apartamenti ofrohet ne gjendjen ekzistuese si ne foto. Per me teper informacion na telefononi ne +355692033555.

Botuar më 31/05/2023
200.000,00 euro

DUPLEKS PER QIRA, TEK ISH-FUSHA E AVIACIONIT! BILLION2659

ISH-FUSHA E AVIACIONIT | 118 M2 | 700 Euro

Tek Ish-Fusha e Aviacionit ofrojme super dupleks per qira. Dupleksi ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor, te sapoperfunduar. Eshte i organizuar ne katin e pare salloni kryesor dhe kuzhina, te cilet kane edhe ballkon dhe kati i dyte ne dy dhomat e gjumit, ku njera ka dalje edhe ne ballkon dhe tualetin., 118 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon edhe post parkimi. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 31/05/2023
700,00 euro/muaj

NE BLLOK, SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!

BLLOK ID: Billion2682 | 105 M2 | 1.500 Euro

Ne Bllok, apartament 2+1+2 per qira. Vendndodhja e apartamentit ne nje zone elitare, teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje nga pallatet me, 105 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, i cili eshte i bollshem, kuzhine te vecuar , dy dhomat e gjumit,2 tualet dhe nje ballkon me pamje te lire.Ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha paisjet +355692033500

Botuar më 31/05/2023
1.500,00 euro/muaj

NE BLLOK APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: BILLION2681

BLLOKU | 100 M2 | 800 Euro

Ne bllok, me zonen me te mire dhe te pelqyer te Tiranes, ofrojm apartament 2+1+2 per qira. Vendndodhja e apartamentit në një zonë elitare, Afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për të jetuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe ka siperfaqe totale 100m2. Eshte i organizuar ne nje sallon spacioz me kuzhine te vecuar i, 100 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 10, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, te cileve eshte me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme.Ka orientim te favorshem nga ,cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites

Botuar më 31/05/2023
800,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK, PRANE SHKOLLES 11 JANARI NE TIRANE (ID 41211216)

Bllok, Prane Shkolles 11 Janari | 105 M2 | 184.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+ Depo ne Ndertim te Ri. Siperfaqe totale 105 m² (95 m² ne Certifikate Pronesie), Kati 6 (jo i fundit) me ashensor, Apaartamenti shitet i mobiluar si ne foto, Prona Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor, ndodhet ne zonen me te mire te kryeqytetit e preferuar nga te huajt dhe shqipetaret, Ka Planimetri shume te rregullt. Shitet 184000 euro, 105 M2, Property ID : 41211216 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/05/2023
184.000,00 euro
)