Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMUNA E PARISIT

Rrethrrotullimi Ri | 115 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Komuna e Parisit, Rrethrrotullimi Ri, 115 M2, 350 euro
2 banjo
2 ballkone
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 115 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, ambient i arreduar ne menyre modern,oxhak funksional,dekore guri ne te gjitha ambientet,zone e qete dhe shume e preferuar me hapsire parkimi.

350,00 euro

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)