Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

PERBALLE SPITALIT AMERIKAN 3

Qyteti i nxenesve, TIRANA GOLDEN PARK | 88.3 M2 | 66.230 Euro

Shitet 2+1, me punime shume cilesore., 88.3 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, a...

Botuar më 27/06/2020
66.230,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 27/06/2020
99.000,00 euro

TE SHKOLLA SAMI FRASHERI

Ngjitur me murin e Shkolles | 97 M2 | 174.600 Euro

Shitet apartament 2+1 ndertim i ri i sapoperfunduar punime me standarte te larta .or...

Botuar më 25/06/2020
174.600,00 euro

JEPET ME QERA: APARTAMENT 2+1, RR. FROSINA PLAKU

Rruga Frosina Plaku, " Kompleksi Kontakt " | 80 M2 | 350 Euro

80 M2, 5 ambjente, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
350,00 euro/muaj

KTHESA E KAMZES

KOMPLEKSI MALEJZJAN | 94 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 94 M2, kati 5, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/07/2020
20.000 leke

KOMUNA E PARISIT, RRUGA “MEDAR SHTYLLA”

Komuna e Parisit, Rruga “Medar Shtylla” | 124 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 124 m² ne total me Hipoteke 117 m² dhe 20 m² garazh me hipoteke me pagese ekstra 15,000 euro (mundesi parkimi per dy makina), kati 4 me ashensor, 2 tualete, ballkon, orientimi Jug-Lindje, soxhiorno e bollshme, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 124 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121296

Botuar më 02/07/2020
115.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, RRUGA SHKELQIM FUSHA

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha | 115 M2 | 105.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 115 m² me Hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket., 115 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4212393

Botuar më 02/07/2020
105.000,00 euro

RRUGA PANORAMA,

perball hotel Prestige | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, arredim modern. Preferohen familjare

Botuar më 02/07/2020
400,00 euro

BERAT

Poshnje | 72 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet 2+1, 72 M2, kati 2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 02/07/2020
3.500.000 leke

KODRA E DIELLIT

tek eleonora | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2 apartamente 2+1, 100 M2, kati 3, 2 ballkone, uj drita 24 ore , dhe 22000 leke tjetra

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke/muaj

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re, ndertim i 2019

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

RRUGA E PORCELANIT

tek kompleksi Kolombo | 103 M2 | 88.000 Euro

Shes apartament te ri 2+1, kat7 , jo i fundit,, 103 M2, pjeserisht i mobiluar, punime cilesore, pjeserisht i mobiluar, me hipoteke,

Botuar më 02/07/2020
88.000,00 euro

FIORI DI BOSCO

Don Bosco | 91 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament ne komplesin Fiori Di Bosco 2+1, 91 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, kondicioner multi split per secilen dhome, mobilim modern, me parket. Shenin; Nuk jemi te interesuar per bashkpunim me agjenci

Botuar më 02/07/2020
350,00 euro/muaj
)