Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. ALI DEMI

Kompleksi Mangalem | 102 M2 | 71.400 Euro

Kompleksi Mangalem, Shiten Apartamente 1+1, 2+1, 3+1. Opsionet ndodhen ne nje nga kom...

Botuar më 24/06/2019
71.400,00 euro

TE UNAZA RE

afer viles L | 76 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qeram 2+1, 76 M2, 1 banjo, pallat i ri, mobilim shume mire dhe kuzhine e re....

Botuar më 19/06/2019
26.000 leke/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Vizion + | 113 M2 | 110.000 Euro

Apartamenti disponon sallonin e ndenjes, ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualet...

Botuar më 17/06/2019
110.000,00 euro

RRUGA H.H DALLIU

Perball shkolles Harry fultz | 60 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera ap. 2+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Lirohet ne 1 Gusht

Botuar më 26/06/2019
32.000 leke/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

Stacioni i Trenit | 98.41 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap. 2+1, 98.41 M2, 2 banjo, ashensor, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/06/2019
400,00 euro/muaj

RRUGA ALEKSANDRI I MADH

50 metra nga Astiri, stacionit te autobuzit | 126 M2 | 300.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 126 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/06/2019
300.000 leke/muaj

LINZE,TIRANE

Gjimnazi New York Tirane. Restorant Muraga | 107.5 M2 | 51.600 Euro

Shitet 2+1, 107.5 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Ap. i ri i mbaruar ne 2019. Me pamje jug-lindje, pallat i ndertuar me standartet e reja me izolim termik shume te mire. Ne zone te qete larg zhurmave dhe smogut.

Botuar më 26/06/2019
51.600,00 euro

FUSHA AVIACIONIT

Afer Konviktit te Ing. Ndertimit | 95 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 95 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/06/2019
30.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

KOPESHTI BOTANIK | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 3, bosh

Botuar më 26/06/2019
30.000 leke

TEK TREGU ELEKTRIK

ne zone te mire, | 89 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 89 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 26/06/2019
28.000 leke

YZBERISHT

prane ECO MARKET | 100 M2 | 28.000 Leke

Totalisht e mobiluar, 100 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/06/2019
28.000 leke/muaj

DURRES PLAZH

AFER PASTICERI "PELIKANI" | 101 M2 | 55.000 Euro

Shitet shitet 2+1, 101 M2, kati 7, 2 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/06/2019
55.000,00 euro

RRUGA PRENG JAKOVA

Prane inxhinjeris se ndertimit | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 26/06/2019
25.000 leke