Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

APARTAMENTE NE SHITJE - FRESK

Kompleksi Rafaelo , Furre Buke Europa | 125 M2 | 87.500 Euro

Shitet Apartament 3+1+2Banjo . Organizohet ne Sallon , Ambient Gatimi , 3 Dhoma Gjum...

Botuar më 05/12/2021
87.500,00 euro

LIQENI I THATE

FZ Construction | 146 M2 | 165.000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2+garazh. Apartamenti eshte i arreduar totalisht dhe me o...

Botuar më 01/12/2021
165.000,00 euro

EKSKLUZIVE. SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E BRRYLIT PRANE MATERNITETIT TE RI NE TIRANE (ID 4121723)

Ne zonen e Brrylit, afer Rruges Endri Keko | 93.6 M2 | 97.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 93.6 m²(85.9 m² me Hipoteke)...

Botuar më 30/11/2021
97.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA E KAVAJES

Rruga e kavajes | 110 M2 | 300 Euro

Siperfaqe 110Organizohet: .Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gj...

Botuar më 27/11/2021
300,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - HOTEL COLOSSEO

Hotel Colosseo | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1+2. Apartamenti Organizohet ne Sallon , Ambient Gatimi , ...

Botuar më 26/11/2021
450,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - BRRYLI

midis Ministrise se Jashtme dhe Ambulances Iraniane | 93 M2 | 93.000 Euro

Pa shensor Organizohet . Salloni dhe guzhina te ndara vec. 2 dhoma gjumi. 1 banjo. Ko...

Botuar më 26/11/2021
93.000,00 euro

ASTIR

BAR OSLO | 110 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2 PER FAMILJARE, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 05/12/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE PORCELAN, PRANE ISH-ARTISTIKES, NE TIRANE (ID 4129207)

Ne Porcelan, prane Ish-Artistikes | 78 M2 | 67.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 78 m², kati 3, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell. Shitet 67000 euro, 78 M2, Property ID : 4129207 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
67.000,00 euro

STACIONI TRENIT

RR.RESHIT PETRELA | 110 M2 | 500 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2, 110 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 05/12/2021
500,00 euro/muaj

21 DHJETORI

RR.FROSINA PLAKU | 100 M2 | 350 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+1 TUALET BOSH VETEM ME KUZHINE PER BANIM OSE ZYRE, 100 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 05/12/2021
350,00 euro/muaj

EKSKLUZIVE. SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E BRRYLIT PRANE MATERNITETIT TE RI NE TIRANE (ID 4121723)

Ne zonen e Brrylit, afer Rruges Endri Keko | 93.6 M2 | 97.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 93.6 m² me Hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), Ambient ndenje i bollshem, me 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet dhe depo shume funksionale. Mobilimi Italian, instalime cilesore, ngrohje dhe ftohje qendrore Daikini, sistem ciller, oxhak aspirimi personal, me panel diellor. Orientimi veri-lindje. Cmimi 97000 euro., 93.6 M2, Property ID : 4121723 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
97.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN HAXHI HYSEN DALLIU PRANE PROKURORISE SE RRETHIT NE TIRANE (ID 4129206)

Ne rrugen Haxhi hysen Dalliu prane Prokurorise se Rrethit | 72 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament 2+1, me 2 certifikata pronesie, siperfaqa totale 72 m², kati perdhe ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi(dhome paradhome), tualet, koridor. Aktualisht njera dhome eshte konvertuar ne zyre dhe leshuar me qera. I gjithe apartamenti eshte shume i pershtatshem per zyra.Cmimi 100000 Euro, 72 M2, Property ID : 4129206 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
100.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA RRUGA E KAVAJES TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI NE TIRANE (ID 42211231)

Rr. Kavajes, tek kompleksi Delijorgji | 128 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, siperfaqe 128 m², kati 7 me ashensor, hyrja eshte e organizuar ne 1 ambient ndenje se bashku me guzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kondicioner ne cdo dhome, e shtruar e gjitha me parket, apartamenti ka ndricim natyral te bollshem gjate pjeses me te madhe te dites. (e lire ne fund te muajit Nentor), 128 M2, Property ID : 42211231 www.draemalbania.al

Botuar më 05/12/2021
600,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RR. VACE ZELA PRANE GLOBE NE TIRANE (ID 4121776)

Rr. Vaze Zela, afer Globe | 105 M2 | 105.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 105 m² neto me Hipoteke, kati 2 nga toka me ashensor, hyrja eshte e organizuar ne 1 ambient ndenje se bashku me guzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, shtepia eshte e shtruar e gjitha me parket si dhe shitet e mobiluar.Shitet 105.000 Euro, 105 M2, Property ID : 4121776 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
105.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E ZOGUT TE ZI TEK RING CENTER NE TIRANE (ID 4221731)

Zogu i Zi, tek Ring Center | 114 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze, siperfaqe 140 m², kati 8 me ashensor (jo i fundit), i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, 3 kondicioner, 2 tualete njera me vaske, ballkon, dhome tharje, orientim me diell.Jepet me qera 800 euro ., 114 M2, Property ID : 4221731 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
800,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE DON BOSKO PRANE VIZION PLUS NE TIRANE (ID 4121436)

Don Bosko, afer Kompleksit Vizon Plus, | 125 M2 | 124.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 125 m² me Hipoteke (114.60 m² ), kati 7 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi me diell.Shitet 124000 Euro., 125 M2, Property ID : 4121436 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
124.000,00 euro
)