Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER CMIM APARTAMENT NE SHITJE

Myslym Shyri | 99.5 M2 | 105.000 Euro

Rikonstruksion ne vitin 2013 me super izolim tarrace dy shtresa katrama dhe dy shtres...

Botuar më 15/03/2023
105.000,00 euro

NE ZONEN E RRUGES SE DIBRES

Prane Spitalit Amerikan 2, Rruga Besim Fagu | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe 100 m² 2+1, plotesisht e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial dhe 1 dhome gjumi bosh e cila do te mobilohet sipas kerkes se klientit , 1 tualet. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare., 100 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 400 €uro. Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare

Botuar më 24/03/2023
400,00 euro/muaj

APARTAMENTE ME QERA - RRUGA SITKI CICO

Rruga Sitki Cico | 84.2 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 84.2 M2, NUK BASHKEPUNOJ ME AGJENSI

Botuar më 24/03/2023
20.000 leke

APARTAMENT 2+1 ME QERA BULEVARDI ZOGU I AFER MINISTRISE SE DREJTESISE ID 4221203

Bulevardi Zogu I, rruga Fortuzi | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 me siprfaqe 100 m2, kati 2, ne pallat te ri, shume cilesor,i mobiluar ne meyre bashkekohore, te gjitha dhomat me kondicioner, 2 dhomat e gjumit me parket, lavastovilje, wc, ballkon i bollshem. Jepet me qera 600 euro. Apartamenti lirohet ne date 25 dhjetor., 100 M2, Property ID : 4221203 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/03/2023
600,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1PRANEKOMPLEKS STAR

Tirane | 80 M2 | 600 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 prane kompleks star ne krah te magnetit ndodhet ne pallat te ri me ashensor plus dhe garazhd personal 50euro, 80 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
600,00 euro/muaj

OKAZION!!! APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE - NE YZBERISHT

ne Yzberisht | 104 M2 | 110.000 Euro

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje.Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersia me transportin publik dhe aksesi i menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar., 104 M2, 3 ambjente, kati 9, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, gjendja: e re, Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Botuar më 24/03/2023
110.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE +POST PARKIMI NE ALI DEM TEK KOMPLEKSI MANGALEM NE TIRANE (ID 41211174)

Ali Dem tek Kompleksi Mangalem | 83 M2 | 95.800 Euro

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 83m2 (77 m2) neto, kati 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte bosh ,vec kuzhina me kundrabufe , organizohet ne nje sallon te bollshem, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe korridor shperndares te dhomave. Orientimi me diell. Mundesi e mire investimi. Apartamenti shitet bashke me nje post parkimi nentoksor 25m2. Cmimi 95.800 euro, 83 M2, Property ID : 41211174 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/03/2023
95.800,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - AIR~ALBANIA

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TE AIR ALBANIA | 136.7 M2 | 450.000 Euro

Shitet super apartament i tipologjise 2+1 me vendodhje te stadiumi Air Albania.Rezidenca eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me prestigjoze dhe shume afer qendres se Tiranes dhe Parkut te Liqenit.Apartamenti eshte me sip.136.7 m2. Organizohet ne: ~sallon ndenje ~ambjent gatimi ~korridor shperndares ~2 dhoma gjumi ~2 tualete ~ ballkon te madh i cili lidhet me sallonin dhe dhomat e gjumit, 136.7 M2, Eshte i mobiluar me arkitekt dhe ka sistem kondicionimi per gjithe apartamentin dhe eshte i shtruar me parket,ka planimetri te rregullt.Apartamenti eshte me qera 2000 Paund ne muaj

Botuar më 24/03/2023
450.000,00 euro

ZOGU I ZI

Zogu i Zi | 77 M2 | 115.000 Euro

Shitet apartament 2+1+ depo te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 77 m2. Per informacione me te detajuara na kontaktoni., 77 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 24/03/2023
115.000,00 euro

APARTAMENT 2 +1 NE SHITJE NE YZBERISHT PRANE BAR UNIK (ID 41211097)

Yzberisht prane Bar Unik | 106 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 106m2 (96m2) neto, kati 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar , organizohet ne nje sallon te bollshem, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, korridor shperndares te dhomave. Orientimi me diell. Mundesi e mire investimi. Shitet 100.000 euro i padiskutueshem, 106 M2, Property ID : 41211097 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/03/2023
100.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

afer QSUT | 100 M2 | 450 Euro

2+1 per qira, mobilim i ri, parkim i perfshire ne cmim, 100 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
450,00 euro/muaj
)