Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

PAZARI RI

Pazari Ri | 106 M2 | 130.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 106 m² me Hipoteke, kati 3 me ashensor, tualete, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjitha e shtruar me parket, shitet e mobiluar luks (vip saloti), sistem ngrohje ftohje chiller, kondicioner, punime extra shume cilesore nga vete pronari, orientim me diell,, 106 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121146

Botuar më 26/05/2020
130.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 104 M2 | 73.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, (tip Rezidencial ) siperfaqe totale 104 m² (86.6 m2) me Hipoteke, kati 3 me ashensor,pjeserisht i mobiluar, i shtruar me parket ndertim i viteve te fundit, tualete ,ballkon, koridor qe lidhe te gjithe dhomat, orientimi Lindje – Jug,, 104 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121362

Botuar më 26/05/2020
73.000,00 euro

MISTO MAME

pallatet cabej | 85 M2 | 58.000 Euro

2 hyrja ne te njejtin kat , 85m2, perball njera tjtres ., 85 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 26/05/2020
58.000,00 euro

KODRRA E DIELLIT

Kodrra e Diellit | 90 M2 | 380 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 90 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell., 90 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221780

Botuar më 26/05/2020
380,00 euro

NE SELITE

gjon nikol kazazi | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 100 M2, i mobiluar, me garazh

Botuar më 26/05/2020
25.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

tek kristali | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 110 M2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me mobilie te reja

Botuar më 26/05/2020
30.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 110 M2 | 125.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 110 m² me Hipoteke, kati 9 me ashensor, i fundit, tualete , depo, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjithe shtepia me parket, shitet i mobiluar sic eshte, mobilim cilesor dhe modern, punime extra , sistem ngrohje-ftohje, apartamenti ndodhet ne katin e fundit dhe ne tarrace eshte krijuar nje ambjent tip verande , orientimi Lindje – Jug., 110 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121370

Botuar më 26/05/2020
125.000,00 euro

21DHJETORI

Rr. Kavajes, prane Policise Bashkiake | 112 M2 | 100.800 Euro

Shitet 2+1, 112 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 ballkone, verande, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, E konvertueshme lehtesisht ne 3+1

Botuar më 26/05/2020
100.800,00 euro

RRUGA E DIBRES

tek medreseja | 115 M2 | 90.000 Euro

Shitet 2+1 kati 2 me hipoteke me ashensor, me 2 banjo me diell banjo me dritare, 115 M2

Botuar më 26/05/2020
90.000,00 euro

OKAZION! KOMUNA PARISIT

Mbi Cristal Center, afer Big Market | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1+guzhina me vehte, pallat i ri, siperfaqe 90 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, tualet me dritare, kondicioner, ballkon., 90 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 26/05/2020
35.000 leke
)