Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK VILAT GJERMANE

Rruga Fuat Toptani | 119 M2 | 550 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2, me siperfaqe 119 ??2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 1 krevat tek si dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Cmimi:550 Euro, 119 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
550,00 euro/muaj

TEK FRESKU

Tek Fresku, | 102 M2 | 45.000 Leke

Tek Fresku, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 102 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 1 krevat tek ,1 ballkon si dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me ashensor.Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Ç????????: 45,000 Leke, 102 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
45.000 leke/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE LAPRAKE NE AFERSI TE KMY NE TIRANE (ID 4129377)

Laprake, ne afersi te KMY | 89 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 89 m², kati 3 (i fundit) ne nje pallat ekzistues me tulle te kuqe, (tarace e termoizoluar dhe hidroizoluar). Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me aneks gatimi, 2 dhoma gjumi te bolleshme, tualet me dritare, ballkon, koridor shperndares te dhomave. Apartamenti eshte rikonstruktuar dhe mobiluar, 2 kondicionere, orientim me diell., 89 M2, Property ID : 4129377 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
105.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RRUGA E ELBASANIT PRANE XHAMISE SE TABAKEVE NE TIRANE (ID 4129380)

Rruga e Elbasanit, prane Xhamise se Tabakeve | 57 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 (i ndare ne nje apartament 1+1 dhe garsoniere), siperfaqe 57 m², kati 5 i fundit, i mobiluar, i rikonstruktuar totalisht, 2 tualet (njeri me dritare), e gjithe shtepia me parket, ballkon, orientim me diell.Apartamenti dhe garsonieria mund te jepen se bashku me qera ne vleren 700 euroShitet 115000 euro, 57 M2, Property ID : 4129380 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
115.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE LAPRAKE PRANE PROCREDIT BANK NE TIRANE ( ID 41211112)

Laprake, prane ProCredit Bank | 114 M2 | 170.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 114 m² me Hipoteke, kati 3 banim me ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, 2 tualete ( njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitet bosh, gjithe apartamenti me parket. Post parkimi me cmim ekstra 20000 euro.Shitet 170000 euro., 114 M2, Property ID : 41211112 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
170.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE LAPRAKE PRANE PROCREDIT BANK NE TIRANE ( ID 41211112)

Laprake, prane ProCredit Bank | 114 M2 | 170.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 114 m² me Hipoteke, kati 3 banim me ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, 2 tualete ( njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitet bosh, gjithe apartamenti me parket. Post parkimi me cmim ekstra 20000 euro.Shitet 170000 euro., 114 M2, Property ID : 41211112 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
170.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN FERIT XHAJKO, PRANE ISH RESTORANT DURRESIT, NE TIRANE (ID 4129382)

Rruga Ferit Xhajko, prane ish restorant Durresi | 65.4 M2 | 86.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat ekzistues , i mobiluar, siperfaqe 65.4 m² me Hipoteke, kati perdhe, koridor qe lidhe gjithe dhomat, tualet me dritare, ballkon (i mbyllur), orientimi me diell.Shitet 86000 euro., 65.4 M2, Property ID : 4129382 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
86.000,00 euro

NE ZONEN E RRUGES SE DIBRES

perballe me Ministrine e Mbrojtjes | 90 M2 | 550 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2, me siperfaqe 90 ??2 i sapo mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 1 krevat tek si dhe nje tualet ne korridorin nderlidhes. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me 2 ashensor. Cmimi:550 Euro, 90 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
550,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 ME KUZHINE NE VETE NE SHITJE NE FRESK, NE RRUGEN SHEFQET KUKA NE TIRANE (ID 41211278)

Fresk, ne Rrugen Shefqet Kuka | 171 M2 | 153.900 Euro

Shitet Apartament 2+1 me Kuzhine ne Vete ne Ndertim te Ri me ashensor, Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te fundit, Siperfaqe 171 m² ne Hipoteke, Ka hapsire shume te madhe dhe mund te ndahet ne 2 Apartamente. ambienti eshte i shtruar me parket, totalisht i investuar ( rreth 30000 euro investim), shitet i mobiluar si ne foto. Apartamenti organizohet ne: 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete, 2 tualete, 171 M2, Property ID : 41211278 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
153.900,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ASTIR, PRANE BAR “2 PALMAT” NE TIRANE (ID 41211364)

Astir, prane Bar “2 Palmat” | 105 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri te vitit 2019, siperfaqe 105 m² (90 m2) me Hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), koridor qe lidhe gjithe dhomat, bosh, tualet, ballkon, orientimi me diell.Shitet 110000 euro, 105 M2, Property ID : 41211364 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
110.000,00 euro
)