Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER CMIM APARTAMENT NE SHITJE

Myslym Shyri | 99.5 M2 | 105.000 Euro

Rikonstruksion ne vitin 2013 me super izolim tarrace dy shtresa katrama dhe dy shtres...

Botuar më 15/03/2023
105.000,00 euro

OKAZION QERA AP 2+1 DON BOSKO

. | 95 M2 | 450 Euro

Don Bosko, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, ashensor, siperfaqe 95 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, verand, kondicioner. Cmimi 450 €., 95 M2

Botuar më 24/03/2023
450,00 euro/muaj

OKAZION QERA AP 2+1 PRANE PAZARIT TE RI

. | 110 M2 | 440 Euro

Prane Pazarit te Ri, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, ashensor, siperfaqe 110 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, 2 kondicioner. Cmimi 440 €., 110 M2

Botuar më 24/03/2023
440,00 euro/muaj

OKAZION QERA AP 2+1 DON BOSKO

. | 95 M2 | 450 Euro

Don Bosko, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, ashensor, siperfaqe 95 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, verand, kondicioner. Cmimi 450 €., 95 M2

Botuar më 24/03/2023
450,00 euro/muaj

OKAZION SHITET AP 2+1 DON BOSKO 91.900€ - 1.022 €/M2

PALLAT I RI | 90 M2 | 91.900 Euro

Don Bosko, 2 min nga Vizion Plus, Apartament 2+1 ne pallat te Ri i 2006, me Hipoteke, kati 5 me ashensor, bosh e pa mobiluar, siperfaqe 90 M2 me te perbashket 82m2 me Hipotek, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje vec dhe gatim vec, 2 dhoma gjumi te medha, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, orientim Lindje, nuk shitet me kredi. Cmimi 91.900 €., 90 M2

Botuar më 24/03/2023
91.900,00 euro

TEK REZIDENCA LAKE VIEW SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME POST PARKIMI

Rruga e Kosovareve | 106 M2 | 230.510 Euro

Vendodhje fantastike ne nje nder zonat me te preferuara te tiranes per banim dhe investim.Hyrje me ndricim natyral.Ofrohet administrim i mire dhe siguri maximale., 106 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
230.510,00 euro

ZONA NË ASTIR PRANE BULEVARDIT MIGJENI

Ofrojme me qera 3+1+2 Apartament pallar ri ashensor | 128 M2 | 38.000 Leke

TIRANË, 128 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
38.000 leke/muaj

LAKNAS SHITET APARTAMENT 2+1+POST PARKIM , BOSH, 83,000 EURO

tek Kompleksi Univers City rruga Gryka Kacanikut prane QTU | 76 M2 | 83.000 Euro

Apartamenti eshte me siperfaqe totale prej 90,09 m², dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje ,1 ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne faze ndertimi ku cdo punim do te jete i nje cilesie te larte, sistem hidraulik dhe instalimet elektrike te markave cilesore, sistem kondicionimi, izolim akustik dhe termoizolim. Siperfaqe neto : 76.52.5 m², 76 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi: 83,000 €uroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 24/03/2023
83.000,00 euro

ZONA PRANE FAKULTETIT EKONOMIK

Ofrojme me qera 2+1Apartament pallar ri ashensor | 98 M2 | 350 Euro

Rruga Gramoz Pashko, 98 M2, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Mundësi Vëndparkim makine rreth në zonë. E pershtatshme vetëm për familje ose nje çift. Pamje Panoramike

Botuar më 24/03/2023
350,00 euro/muaj

QENDER

PARLAMENTI | 108 M2 | 300.000 Euro

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1, TEK PARLAMENTI, QENDER!Siperfaqe bruto: 108 m2,Ndodhet ne katin 10-te banim.Apartamenti jepet i mobiluar.Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.Apartamenti ju foron nje pamje spektakolare te Tiranes.Mundesi shume e mire investimi.Cmimi: 300.000€, 108 M2, 3 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
300.000,00 euro

TEK ISH FUSHA AVIACIONIT SHITET APARTAMENT 2+1, BOSH, 125,000 EURO

,Kompleksi Turdiu | 113 M2 | 125.000 Euro

Apartamenti eshte me siperfaqe totale prej 113.7 m², dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje ,2 ballkone, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 4-et banim te nje pallati te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar Siperfaqe totale: 113,7 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et Disponon çertifikate pronesie Çmimi: 125,000 €uro, 113 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 01 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 24/03/2023
125.000,00 euro
)