Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dh...

Botuar më 26/10/2021
118.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 104 M2 | 128.000 Euro

Super apartament i investur, prone ekskluzive!Organizim 2+1+bllk+tualet me dritare.Ap...

Botuar më 22/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Shkolles Avni Rustemi | 102 M2 | 153.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+bllk.Totalisht i mobiluar.Pallat i ri, me administrim.Siper...

Botuar më 18/10/2021
153.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Prane Ana Market | 78 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+bllk.Apartamenti ka siperfaqe 77.5m²neto. I organizuar ne 2 dh...

Botuar më 07/10/2021
58.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 27/10/2021
105.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 27/10/2021
105.000,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 105 M2 | 76.000 Euro

Shitet apartament 2+1 në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 105 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor., 105 M2, 3 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
76.000,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA

 Rruga ferit xhajko Restorant Durresi 2+1 Me siperfaqe 109 m2 kati 2 | 109 M2 | 330 Euro

Organizohet . Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku2 dhome gjumi. 1 banjo. 1ballkone.Ofrohet: . E mobiluar. Zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme Pallat i ri AshensorCmimi :330 euro 1 qera +2 garanciID VI 033, 109 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
330,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë | 116 M2 | 128.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Drejtoria e Përgjithshme e Policisë. Apartamenti ndodhet në katin e 11-të të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 116 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh., 116 M2, 3 ambjente, kati 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA SULEJMAN PASHA

Tirane | 85 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, totalisht i mobiluar, kati i 2, orientim lindje, 3 kondicionere, mobilim i ri, cdo, 85 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENTE 2+1 ME QERA TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 42211069)

Bulevardi Zogu i Pare, prane Ministrise se Drejtesise | 95 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 95 m², kati 6 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 95 M2, Property ID :42211069 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

OKAZION KLERINGU, SPITALI AMERIKAN 3, APARTAMENT 2+1 NE SHITJE (ID 4121755)

Tek Spitali Amerikan 3, (Birra Tirana) | 104 M2 | 72.800 Euro

Apartamenti ndodhet tek spittali amerikan 3 (Birra Tirana) ne nje ndertim te ri dhe cilsorkati 5, siperfaqe 104 m², te brendshme (89.85 m²)cmimi okazion 700 euro m²totali 72835 Euro, 104 M2, Property ID : 4121755 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
72.800,00 euro

OKAZION KLERINGU, APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. BARRIKADAVA AFER SHKOLLES “SAMI FRASHERI” NE TIRANE (ID 4121752)

Afer Shkolles “Sami Frasheri” ne rrugen e Barrikadave | 124.2 M2 | 173.880 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri ne proces perfundimi, siperfaqe 124.20 m² total, (108 m² neto) me kontrate porosie, kati 5 banim me ashensor, hyrja eshte e organizuar ne 1 ambient ndenje se bashku me guzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande te shfrytezueshme, sistem kapot, orientimi i apartamentit eshte me diell.Shitet 1400 Euro/m², total 173.880 Euro, 124.2 M2, Property ID : 4121752 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
173.880,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

pranë Mondialit | 117 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 2+1 pranë Mondialit. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 117 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara na kontaktoni., 117 M2, 3 ambjente, kati 9, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
135.000,00 euro
)