Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK 21 DHJETORI,

ngjitur me Ambulancen nr 9 | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1,, 70 M2, e restauruar komlet kati i 5 i fundit me tarace te izoluar, e riv...

Botuar më 21/09/2020
70.000,00 euro

"ISH FUSHA E AVIACIONIT"

PALLATET E FUSHES SE AVIACIONIT. | 80 M2 | 64.000 Euro

80 M2, 2 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 b...

Botuar më 17/09/2020
64.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!

LIQENI I THATE | 115.1 M2 | 115.100 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri faze karabinaje dhe shitet me nje cmim shume...

Botuar më 15/09/2020
115.100,00 euro

UNAZA E RE

Alpha Bank | 110 M2 | 32.000 Leke

Jepet me Qera Apartament 2+1, 110 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 14/09/2020
32.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Drejtoria e Policisë, Shqipëri | 75 M2 | 45.000 Euro

Jepet apartament 2+1 per qira ne rrugen Myslym Shyri! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne nje korridor te bollshem, dy dhoma gjumi, ku nje dhome e gjumit do mobilohet sipas kerkeses se klienteve, salloni i ndenjes dhe kuzhina qe eshte e vecuar nga pjesa e ndenjes, dhe nje ballkon, 75 M2

Botuar më 22/09/2020
45.000,00 euro

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Ish parku i autobuzave | 85 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament ne Tirane. Ish Parku i Autobuzave, 2+1 Sip 85m². Cmimi 65.000€. Kati 5, Pallat ekzistues, parafabrikat i rikonstruktuar Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhine, Banjo, 2 ballkone, Korridor. Me hipoteke., 85 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Agjensia Shpia24 0697488333

Botuar më 22/09/2020
65.000,00 euro

RR. DIBRES, TE SELVIA

Rr. Dibres, te Selvia | 125 M2 | 1.000 Euro

Jepet shtepi private 2 kate me qira vetem per biznese. Rr. Dibres, te Selvia Sip 125m². Kati 2. Cmimi 1000€/muaj i padiskutushem. Hyrje me vete, me porte. Me certifikate te rregullt. 2 dhoma gjumi. Sallon i madh, Kuzhine, Banjo, Korridor, Oborr, Verande, Pozicioni gjeografik i favorshem buze rruges kryesore e ben te jete i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ekonomik/biznesi., 125 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24 0697488333

Botuar më 22/09/2020
1.000,00 euro/muaj

ASTIR PRANE OSLO BAR

Astir | 75 M2 | 190 Euro

Apartamen t 2+1 bosh ne zonen e astirit, 2+1 i adoptuar , 3 muaj paradhenie, agjensi imobiliare., 75 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/09/2020
190,00 euro/muaj

BLLOK

tek pallatet agimi | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek pallatet agimi ne bllok,me nje mobilim shume te mire dhe ne nje nga zonat me te preferuara, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/09/2020
350,00 euro/muaj

RR. IRFAN TOMINI, PAS DIPLOMAT 2

Rr. Irfan Tomini, pas Diplomat 2 | 76 M2 | 90.000 Euro

Shitet Apartament ne Tirane 2+1 te Rr. Irfan Tomini, pas Diplomat 2. Sip 76m². Cmimi 90.000€. Kati 6. Pallat i ri. Me hipoteke. 2 dhoma gjumi, Sallon, Banjo, Korridor, Ballkon, Tarrace., 76 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24 0697488333

Botuar më 22/09/2020
90.000,00 euro

ASTIR

200 m nga Vila L | 95 M2 | 59.850 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipotek pamje nga dielli planimetri e regullt, 95 M2, 5 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Me hipotek

Botuar më 22/09/2020
59.850,00 euro

UNAZA E RE

2 Palmat | 100 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Sëbashku me një garazh në cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Botuar më 22/09/2020
80.000,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

Garden Residence Turdiu | 119 M2 | 90.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 119 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Apartamenti ka kubaturë mjaft të rregullt dhe ndodhet në katin e 6 banim,Kulla C. Për ta vizituar na kontaktoni.

Botuar më 22/09/2020
90.000,00 euro

UNAZA E RE

Bar British | 115 M2 | 92.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 115 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipotekë,I investuar, Orientim shumë i mirë ndaj dritës,Kubaturë e rregullt.

Botuar më 22/09/2020
92.000,00 euro
)