Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOPSHTI BOTANIK

perballe me Xhamine | 104 M2 | 129.000 Euro

Shesim apartament 2+1+1 tualete me dritare. Sip, 104 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipot...

Botuar më 27/09/2021
129.000,00 euro

GJIRI I LALZIT

Kompleksi Lura 1 | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2+ballkon. Fare prane detitApartamenti ndodhet ne nje komplekse...

Botuar më 25/09/2021
135.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 100 M2 | 500 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, prane Cok Market, jepet me qera Apartament 2+1, ...

Botuar më 19/09/2021
500,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E BRRYLIT PRANE PASTICERI TITO (ID 4121728).

Ne zonen e Brrylit, prane Pasticeri Tito | 102.3 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqja 102.3 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 2, ashensor, i mobiluar, eshte i organizuar ne soxhorno, kuzhine gatimi, 2 ballkone, korridor, 2 dhoma gjumi, tualet me aspirim, punime cilesore, orientimi me diell.Cmimi 95000 euro., 102.3 M2, Property ID : 4121728 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
95.000,00 euro

TEK SPITALI I FEMIJEVE

buze rruge | 105.5 M2 | 88.620 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 105.5 M2, Kati 4. Pallat i ri ne ndertim. Fasad e ventiluar punime shume cilesore.

Botuar më 28/09/2021
88.620,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E BRRYLIT PRANE MATERNITETIT TE RI NE TIRANE (ID 4121723 )

Ne zonen e Brrylit, afer Rruges Endri Keko | 93.6 M2 | 97.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 93.6 m² me Hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), Ambient ndenje i bollshem, me 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet dhe depo shume funksionale. Mobilimi Italian, instalime cilesore, ngrohje dhe ftohje qendrore Daikini, sistem ciller, oxhak aspirimi personal, me panel diellor. Orientimi veri-lindje. Cmimi 97000 euro., 93.6 M2, Property ID : 4121723 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
97.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT NE RRUGEN NIKOLLA TUPE NE TIRANE (ID 4221825 )

Bllok, rruga Nikolla Tupe | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 120 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell,, 120 M2, Property ID : 4221825 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
600,00 euro

RRUGA E KOSOVAREVE

shitet | 128 M2 | 260.000 Euro

Apartament 2+1+2. Sip, 128 M2, Kati 3. Pallat i ri i sapo perfunduar. Punime super cilesore. Ap me parket druri. Sistem ngrohje-ftohje. Super investim. Bosh.

Botuar më 28/09/2021
260.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TE ZOGU I ZI PRANE GJIMNAZIT “QEMAL STAFA” NE TIRANE (ID 4221984)

Zogu i Zi, afer Gjimnazit “Qemal Stafa” | 75 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 75 m², kati 8 me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, tualet, ballkon, orientim me diell. (lirohet me date 1 Tetor)Jepet me qera 500 Euro., 75 M2, Property ID : 4221984 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
500,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, PRANE STACIONIT TE TRENIT NE TIRANE (ID 42211176)

Bulevardi Zogu i Pare, prane stacionit te Trenit | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 90 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. Jepet me qera 500 euro., 90 M2, Property ID : 42211176 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
500,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E KOMUNES SE PARISIT PRANE KOPMLEKSIT KIKA 2 NE TIRANE (ID 4121482)

Komuna Parisit, prane Kika 2 | 111.5 M2 | 167.250 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 111.5 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete,koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell., 111.5 M2, Property ID :4121482 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
167.250,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TE 21 DHJETORI PRANE MONDIAL NE TIRANE (ID 42211184)

Rr. Frosina Plaku, 21 Dhjetori, afer Mondalit | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, siperfaqe 140 m², hyrja eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon se bashku me guzhinen, 2 tualete, 4 ballkone te veshura me vetrata dhe grila te cilat daljet e tyre jane nga dhomat, hyrja eshte e shtruar me parket, kat i 5 me ashensor, orientimi eshte me diell.Jepet me qera 500 Euro., 140 M2, Property ID : 42211184 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
500,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE DON BOSKO, PRANE VIVA MARKET NE TIRANE (ID 4121652)

Ne Don Bosko, prane Viva Market, | 88 M2 | 69.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 79 m² me Hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), tualet, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzhine me vete, orientimi Lindje – Jug.Shitet 69000 euro, 88 M2, Property ID : 4121652 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
69.000,00 euro
)