Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FRESK

Restaurant Fresku | 73 M2 | 47000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Fresk, Restaurant Fresku, 73 M2, 47.000 euro
1 banjo, kati 4
Përshkrim

Ne hyrje te Freskut, perballe "Basic Bar", ne rruge kryesore, shitet apartament 2+1, me Hipoteke.Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.Me nje planimetri te rregullt dhe siperfaqe prej 73 m2. nga te cilat 68 m2 eshte sip. e brendeshme.I organizuar ne nje koridor shperndares te sallonit dhe dy dhomave te gjumit,, 73 M2, kati 4, 1 banjo

47.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)