Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION 10 PERQIND SKONTO PER KONTRATE 2 VJECARE!!!!!! RRUGA E DIBRES

tek kryqezimi i shkolles se bashkuar, tek ambulanca nr. 10 | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, dhome gjumi per cift dhe dhome gjume per femije. 10% sconto per ko...

Botuar më 29/05/2020
30.000 leke

RRUGA PETRIT CASLLI, XHAMIA 2,

JORDAN MISJA | 80 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, bosh

Botuar më 30/05/2020
17.000 leke

RR. “BARDHOK BIBA”,

mbrapa gjimnazit "Sami Frasheri", p. 75, shk 4, ap. 72 | 103.6 M2 | 113.960 Euro

Shitet 2+1, 103.6 M2, kati 2, me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar më 30/05/2020
113.960,00 euro

DON BOSKO

kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. | 150 M2 | 6.750 Leke

150 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepia eshte me hyrje me vete

Botuar më 29/05/2020
6.750 leke/person

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

Mbrapa Big Marketit | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1. Sip, 80 M2, Kati 5. Pallat ekzistues. Apartament i restauruar dhe i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 29/05/2020
350,00 euro/muaj

FIORI DI BOSCO

Don Bosko | 105 M2 | 91.000 Euro

Shitet super apartament me orientim veri-lindje. Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, 105 M2, kati 8, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 29/05/2020
91.000,00 euro

OKAZION! TEK MEDRESEJA

Prane Kishes Ortodokse | 115 M2 | 86.250 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 115 M2, Kati 2. Pallat i ri me hipoteke. Apartament i kompletuar totalisht. Punime cilesore

Botuar më 29/05/2020
86.250,00 euro

NE RRUGEN KOMUNA E PARISIT

Tek Ish Universiteti New York | 95 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 95 M2, Kati 9 jo i fundit. Pallat i ri me hipoteke. Apartament i kompletuar . Punime cilesore.

Botuar më 29/05/2020
80.000,00 euro

FIORI DI BOSCO

Don Bosko | 91 M2 | 82.000 Euro

Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike. Gati per banim, 91 M2, kati 9, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 29/05/2020
82.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, PRANE LULISHTES

Komuna e Parisit, prane Lulishtes | 130 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 130 m², kati 8 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, koridor qe lidh te gjitha dhomat,orientim me diell,, 130 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221785

Botuar më 29/05/2020
350,00 euro

OKAZION! NE RRUGEN 5 MAJI

tek qendra Concord | 107 M2 | 70.000 Euro

Shite apartament 2+1+ kuzhine gatimi me vete+ 2 tualete. Sip, 107 M2, Kati 7. Pallat i ri me hipoteke. Me ashensor.Pjeserisht i mobiluar. Pozicioni Jug.

Botuar më 29/05/2020
70.000,00 euro
)