Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", nje objekt me cilesi te larte n...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

PRANE 21-DHJETORIT

Afer Policise Bashkiake | 94 M2 | 95 Euro

Shitet apartament 2+1 me HIPOTEK dhe i mobiluar ne mënyrë bashkohore. Sipërfaqe 94 m2.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe i mire administruar.Organizohet nga salloni sebashku me Guzhien e gatimit, 2 dhomë gjumi2 tualete me dritare, dhe nje ballkon., 94 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 03/12/2020
95,00 euro

RR. BESIM DAJA AFER MEDRESES

Rr. Besim Daja afer Medreses | 62 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, tualet,Pallat eksistues,me siperfaqe 62 m², kati 1 , mundesi per te bere edhe Biznes.Koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon +verande perpara . Me hipotek , orientim lindje – jug., 62 M2, Property ID : 4229198 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/12/2020
65.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Tek Lulishtja | 90 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me HIPOTEK dhe planimetri te rregullt. Sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe i mire administruar.Organizohet nga salloni sebashku me Guzhien e gatimit, 2 dhoma gjumi,tualeti, dhe nje ballkon. Apartamneti shitet Bosh, me K/Bufe dhe ka orientim Lindje-Jug cka mundeson qe te ket ndricim natyral dhe me diell gjate gjithe dites., 90 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 03/12/2020
88.000,00 euro

PAZARI I RI

Rruga Hoxha Tahsim | 74 M2 | 88.000 Euro

Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsim, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 74 m2, kati i 8 (jo i fundit) me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, me sistem kapot, Orientimi Jug Perendim.Pallati eshte ne ndertim e siper., 74 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
88.000,00 euro

FRESKU

Rruga Xhon Belushi | 109.5 M2 | 59.250 Euro

Fresku, Rruga Xhon Belushi, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 109.5 m2 (102 ne Hipoteke), kati 6 ne nje pallat te ri, me Hipoteke, punime gipsi, oxhak funksional, parket cilesor, termoizolim. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti, 3 ballkone. Orientimi Jug -Perendim.Shitet 59 250 Euro, 109.5 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
59.250,00 euro

RRUGA ALI DEMI, PALLATI USHINA

Pallat i ri tek Rosman, Ali Demi | 102 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartment 2+1+2. Apartmenti eshte me termoizolim, sallon i bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkingu., 102 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2020
400,00 euro/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 100 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mireadministruar Uji dhe drita 24 ore parkim falas

Botuar më 03/12/2020
23.000 leke/muaj

FRESK

afer TV2000 | 78.3 M2 | 48.500 Euro

Fresku, afer TV 2000, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 78.3 m2, me Hipoteke, kati dyte me ashensor, shitet bosh vetem me k/bufe. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni. Orientimi Jug-Perendim, 78.3 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
48.500,00 euro

21 DHJETORI

prane bar Oslos | 73 M2 | 365 Euro

Jepet me Qera Ap 2+1 ne pallat te ri, me sip 73 m2, kati 7 ne nje pallat 9-katesh, me ashensor. Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar dhe organizohet nga: soxhorno, me kondicioner, ambient gatimi dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje vetrate xhami pa ballkon. Cmimi 365 Euro., 73 M2, ID: 221904

Botuar më 03/12/2020
365,00 euro/muaj

NE FRESK

Tek rruga Thesarit ( prane Big Market ) | 97 M2 | 52.962 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke, i pabanuar ndonjehere, sipperfaqe totale 97 m2, kati 2 nga toka, dy dhoma gjumi, sallon per gatim ngrenie ndenje qe vazhdon me ballkon llozhe, tualet tjeter me dritare, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dritaret dopio xham dhe grila, eshte bosh, nuk ka ashensor, orientim P-V, nuk shitet me kredi, 97 M2, ID e Prones: 121747

Botuar më 03/12/2020
52.962,00 euro
)