Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DON BOSKO

perbri gjykates Administrative, | 90 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Don Bosko, perbri gjykates Administrative,, 90 M2, 20.000 leke
Kati 4
Përshkrim

Jepen me qera 2 ap.1+1, kati 4 dhe 2, 90 M2, kati 4, k/bufe, pallat i ri.

20.000 leke/muaj

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)