Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DON BOSKO

Don Bosko | 94 M2 | 77000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Don Bosko, Don Bosko, 94 M2, 77.000 euro i diskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 4, ashensor
2 ballkone
Përshkrim

Ne Tirane ne Don Bosko SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 94 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat me ashensor dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi,ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 tualet dhe 2 ballkone ku njeri eshte i mbyllur me vetrate. Shitet i mobiluar dhe disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 77.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 94 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

77.000,00 euro

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)