Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

mes gjelberimit te kopshtit | 180 M2 | 300 Euro

Jepet me qira, 2+1 i bollshem, 180 M2, 2 banjo, ne katin e 2 te nje vile, me oborr pe...

Botuar më 17/10/2019
300,00 euro/muaj

TEK BLLOKU I VILAVE SELITE

Prane Universitetit "Marin Barleti" | 137 M2 | 79.460 Euro

OKAZION - Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, 137 M2...

Botuar më 15/10/2019
79.460,00 euro

TEK RRUGA E DIBRES

Tek rruga e Dibres | 110 M2 | 91.500 Euro

Tek rruga e Dibres shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapo pe...

Botuar më 15/10/2019
91.500,00 euro

NE LAPRAKE AFER SHESHIT SHQIPONJA.

ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. | 86 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. Apartamenti ndodhet ne katin...

Botuar më 14/10/2019
53.000,00 euro

NE KINOSTUDIO

prane policise kompleksi i ri | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, 100 M2, kati 2, 2 banjo, bosh

Botuar më 20/10/2019
30.000 leke/muaj

KRYQEZIMI I RRUGES BARDHYL ME KONGRESIN E MANASTIRIT

shitet | 95 M2 | 75.000 Euro

2+1, 95 M2, e kompletuar, kati 4, me hipoteke. jo agjensi.

Botuar më 20/10/2019
75.000,00 euro

RRUGA NACIAONALE E DAJTIT

prane Restorant Freskut, me pamje panoramike nga Tirana | 107.6 M2 | 64.560 Euro

Shitet 2+1, kati II banim, sip., 107.6 M2, pjeserisht i mobiluar, me hipoteke te rregullt. Jo agjensi

Botuar më 20/10/2019
64.560,00 euro

QESARAK,

prane Lokal Qesarak | 90 M2 | 50.000 Euro

Shiten 2 ap. 2+1, 90 M2, kati 4, 1 ballkon, dhe ap. 2+1, sip. 115m², 2 banjo,kati VI. Çmimi 39.000 Euro dhe

Botuar më 20/10/2019
50.000,00 euro

RR. "MUSA AGOLLI"

mbrapa Supermarket Xhangolli, ne kryqezim te Rr. "Siri Kodra", pa dale ne unaze, ne nje zone te qete | 85 M2 | 140.000 Euro

Njesia nr.8, shitet ap.2 dhoma, 1 soxhorno, kuzhine, korridor, banjo me dush, kati 4,, 85 M2, 2 ballkone, te paisura me tenda, grila, e kompletuar totalisht me stil Italian, perveç kuzhines qe ta vendosi bleresi sipas deshires. Internet, telefon fix. Orjentim nga jugu. Me hipoteke

Botuar më 20/10/2019
140.000,00 euro

BLV. "ZOG I", NE PALLAT 10 KATESH,

ngjitur me Fakultetin e Shkencave | 103 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+soxhorno+ ambient gatimi me vehte, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, i mobiluar, + 2 ballkone nga 12m², 2 ashensor. Pamje nga Lindja dhe Veriu.

Botuar më 20/10/2019
40.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

Drejtoria e policise | 78 M2 | 10.000 Leke

Kerkoj nje djal per ndarje qeraje, 78 M2, 6 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Preferohet te jete i Punesuar

Botuar më 20/10/2019
10.000 leke/person

OXHAKU 3+1+2

Tek kryqezimi i oxhakut | 125 M2 | 35.000 Leke

Apartamenti ka mobilim shume te mire, hyrje e regullt plot hapsire dhe drite, mundesi parkimi., 125 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire - REAL HOME

Botuar më 19/10/2019
35.000 leke

TEK MEDRESEJA

Kompleks i ri prane godines se Medresese. Brenda unazes | 130 M2 | 110.500 Euro

Shitet 2+1, 130 M2, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Kati parafundit. Drejtim lindjes. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 19/10/2019
110.500,00 euro

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA E "DIBRES"

Ministria Mbrojtjes | 100 M2 | 75.000 Euro

OKAZION. Shitet apartament 2+1, 100 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Cilesi e larte ndertimi. Apartamenti ka termoizolim, hidroizolim, izolim akustik. Ka prane fasilitetet si: supermarket, bar, stacion urban, gjimnaz, shkolle etj.

Botuar më 19/10/2019
75.000,00 euro
)