Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESK

Prane Thesarit | 114 M2 | 56.000 Euro

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, 114 M2, 2 banjo, ndodhet ne katin e pare banim, Orie...

Botuar më 16/11/2018
56.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 77 M2 | 70.000 Euro

Informacion mbi Apartamentin: Kati i 8 banim • Sipërfaqe: 77.2 m2 Apartamenti disp...

Botuar më 13/11/2018
70.000,00 euro

RR. “QESARAK”

prane Freskut | 82 M2 | 50.000 Euro

Shitet ap.2+1, 82 M2, I kompletuar ne menyre moderne.

Botuar më 19/11/2018
50.000,00 euro

BLV. "ZOG I",

tek ish Zeri Popullit, | 77 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 77 M2, kati 6, ndertim i vitit ’90, ndertim teper cilesor dhe ne gjendje shume te mire, pa ashensor. (Jepet me qera 35.000 leke). Shitet

Botuar më 19/11/2018
75.000,00 euro

UNAZA E RE

tek Astiri | 80 M2 | 32.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar, preferohen familjare

Botuar më 19/11/2018
32.000,00 euro

RR. “MYSLYM SHYRI”

pallati Bankes | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, e kompletuar.

Botuar më 19/11/2018
500,00 euro

BUZE UNAZES SE VOGEL

600 metra mbi stastujen e zogut 1 dhe 200 metra posht medreses | 120 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartamenti me mobilim ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor buze unaze, pallat cilesor me termoizolim dhe izolim akustik., 120 M2, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 3 muaj paradhenie

Botuar më 19/11/2018
330,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI"

pas karburantit Gulf | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 me super cmim Okazion!!!, 120 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, pallat i ri, punime shume cilesore, e mbajtur shume mire, arredimi luks, panel diellor, bashke me garazh

Botuar më 19/11/2018
400,00 euro/muaj

OKAZION! RR. "4 DESHMORET",

pallati i ri i firmes Kastrioti shpk, | 99.1 M2 | 104.055 Euro

Shitet 2+1, 99.1 M2, 2 ballkone, kati II banim, me pamje nga Jug-Lindja, me hipoteke.

Botuar më 19/11/2018
104.055,00 euro

RR. 5 MAJI

tek Concord Center | 75 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
32.000 leke

RRUGA ALI DEMI

fillim rruge | 100 M2 | 8.000 Leke

Kerkohet nje grua per ndarje qeraje, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
8.000 leke

RRUGA EUROPA

Institut | 110 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1+2banjo, 110 M2, e kompletuar.

Botuar më 19/11/2018
15.000 leke