Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLV. "ZOG I", NE PALLAT 10 KATESH,

ngjitur me Fakultetin e Shkencave | 103 M2 | 40.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Blv. "Zog I", ne pallat 10 katesh,, ngjitur me Fakultetin e Shkencave, 103 M2, 40.000 leke
2 banjo, i mobiluar, kati 4
Përshkrim

Jepet me qera 2+soxhorno+ ambient gatimi me vehte, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, i mobiluar, + 2 ballkone nga 12m², 2 ashensor. Pamje nga Lindja dhe Veriu.

40.000 leke

Botuar më 10/10/2019

Telefon
)