Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA ASIM VOKSHI

ish Stacioni Trenit | 80 M2 | 130.000 Euro

Ish Stacioni Trenit, brenda unazes, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pa...

Botuar më 25/02/2024
130.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT , , SHITET APARTAMENT 2+1, 90,000 EURO

prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi dhe prane QSUT | 82 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 82 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e nde...

Botuar më 23/02/2024
90.000,00 euro

RRUGA STUDENTI

pak minuta larg Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit | 75 M2 | 370 Euro

Rruga Studenti,pak minuta larg Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, jepet me qera...

Botuar më 23/02/2024
370,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Pas Inxhinjeris se Ndertimit | 141.4 M2 | 185.000 Euro

21 Dhjetori, pas Inxhinjeris se Ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe ...

Botuar më 22/02/2024
185.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+BLK TEK SHKOLLA E BASHKUAR

Prane Credins Bank | 80 M2 | 105.000 Euro

Kati 3 ,jo i fundit,pallat ekzistues,Rikonstruksion total, Hyrje me ndricim natyral m...

Botuar më 22/02/2024
105.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK 21 DHJETORI

Tek Neranxi | 70 M2 | 600 Euro

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket...

Botuar më 17/02/2024
600,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE RRUGENE E KAVAJES, PRANE PALLATIT ME SHIGJETA, NE TIRANE (ID 42214657)

Ne rrugen e Kavajes, prane Pallatit me Shigjeta | 100 M2 | 560 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 100 m², kati 7 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderrne, i shtruar me parket dhe me kondicionere . Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar qe ofron te gjitha facilitetet.Cmimi 560 Euro, 100 M2, ID : 42214657, www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2024
560,00 euro

RRUGA ALI DEMI

kompleksi VIND | 109 M2 | 180.000 Euro

Rruga Ali Demi, kompleksi VIND, disponojme per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe neto 96.48m2 dhe bruto 109.18m2, kati i 1 banim ne pallat te ri. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon me dalje nga te treja dhomat dhe 2 tualete. Disponon dhe nje post parkimi me cmim 15000 euro. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Shitet 180.000 Euro, 109 M2, 1 banjo

Botuar më 25/02/2024
180.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI

kompleksi VIND | 109 M2 | 180.000 Euro

Rruga Ali Demi, kompleksi VIND, disponojme per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe neto 96.48m2 dhe bruto 109.18m2, kati i 1 banim ne pallat te ri. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon me dalje nga te treja dhomat dhe 2 tualete. Disponon dhe nje post parkimi me cmim 15000 euro. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Shitet 180.000 Euro, 109 M2, 1 banjo

Botuar më 25/02/2024
180.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI

kompleksi VIND | 109 M2 | 180.000 Euro

Rruga Ali Demi, kompleksi VIND, disponojme per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe neto 96.48m2 dhe bruto 109.18m2, kati i 1 banim ne pallat te ri. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon me dalje nga te treja dhomat dhe 2 tualete. Disponon dhe nje post parkimi me cmim 15000 euro. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Shitet 180.000 Euro, 109 M2, 1 banjo

Botuar më 25/02/2024
180.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI

kompleksi VIND | 109 M2 | 180.000 Euro

Rruga Ali Demi, kompleksi VIND, disponojme per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe neto 96.48m2 dhe bruto 109.18m2, kati i 1 banim ne pallat te ri. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon me dalje nga te treja dhomat dhe 2 tualete. Disponon dhe nje post parkimi me cmim 15000 euro. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Shitet 180.000 Euro, 109 M2, 1 banjo

Botuar më 25/02/2024
180.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI

kompleksi VIND | 109 M2 | 180.000 Euro

Rruga Ali Demi, kompleksi VIND, disponojme per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe neto 96.48m2 dhe bruto 109.18m2, kati i 1 banim ne pallat te ri. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon me dalje nga te treja dhomat dhe 2 tualete. Disponon dhe nje post parkimi me cmim 15000 euro. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Shitet 180.000 Euro, 109 M2, 1 banjo

Botuar më 25/02/2024
180.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI

kompleksi VIND | 109 M2 | 180.000 Euro

Rruga Ali Demi, kompleksi VIND, disponojme per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe neto 96.48m2 dhe bruto 109.18m2, kati i 1 banim ne pallat te ri. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon me dalje nga te treja dhomat dhe 2 tualete. Disponon dhe nje post parkimi me cmim 15000 euro. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Shitet 180.000 Euro, 109 M2, 1 banjo

Botuar më 25/02/2024
180.000,00 euro

JEPET SHTEPI ME QERA, PER BANIM NE SHTEPI PRIVATE 2+1

zona: Qyteti Studenti / SaukMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/bXe4wrQENxLZnQkb7 | 50 M2 | 300 Euro

Siperfaqe Neto: 55 m2Siperfaqe BRUTO: 55 m2Kati 1Nuk ka Ashensor2 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me AspiratorMobiluarNuk ka kondicionerParketProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PLM 11705 - € 300 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 50 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2024
300,00 euro/muaj

RRUGA ASIM VOKSHI

ish Stacioni Trenit | 80 M2 | 130.000 Euro

Ish Stacioni Trenit, brenda unazes, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pallat ekzistues. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti ka nevoje per investim.Bosh, 80 M2

Botuar më 25/02/2024
130.000,00 euro

LAPRAK

Rruga Dritan Hoxha, | 93 M2 | 119.040 Euro

Shitet Apartament 2+1+blk, 93 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, MRE-27008

Botuar më 25/02/2024
119.040,00 euro
)