Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA SITKI CICO

Materniteti i Ri, Brryli | 108.5 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te pajisur me 2 ash...

Botuar më 20/01/2021
90.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Rezidenca 3, pallat i ri , drejt perfundimit. | 95 M2 | 97.500 Euro

Apartament 2+1, tualet me dritare, orientim lindje., 95 M2, kati 3, totali i kateve 5...

Botuar më 20/01/2021
97.500,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1!! RR. "DON BOSKO", PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne pallat te ri | 90 M2 | 75.000 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 7, i mobiluar, Ap. i rregulluar, punime cilesore, tota...

Botuar më 19/01/2021
75.000,00 euro

YZBERISHT

Prane bulevardit te ri Astir-Yzberisht, afer me Big Market. | 70 M2 | 230 Euro

Apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1, i mobiluar,mire me kondicioner., 70 M2, kati 4, t...

Botuar më 16/01/2021
230,00 euro

TIRANE

Komuna e Parisit | 70 M2 | 40.000 Leke

Kerkoj nje apartament 2+1 ne zonen e Komunes se Parisit, Vasil Shanto, Kristal Center., 70 M2

Botuar më 23/01/2021
40.000 leke/muaj

RR QAZIM VATHI

Paralel me RR bardhyl | 82 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament me qira 2+1, rMe siperfaqe 82 M2. Kati i 4 ne pallat ekzistues (5 kate gjithsej)Organizohet: • Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te ndara• 2 dhoma gjumi• 1 tualet Ofrohet:• I mobiluar (Mungon vetem frigoriferi)• me pllaka • tualeti me aspirim natyral• hapesire te bollshem neper dhomaPreferohen familjareCmimi : 35000 lek, 82 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2021
35.000 leke/muaj

RR TEODOR KEKO

prane El Saharas | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira apartamenti 2+1me siperfaqe 100m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir prane El Sahras ne nje zone te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te ndare nga kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendie te mir.Cmimi 35,000 lek, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2021
35.000 leke/muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA ISMAIL QEMALI ID: BILLION333

RTSH | 115 M2 | 700 Euro

Tek rruga Ismail Qemali, prane RTSH jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 115 m2. Organizohet ne ambient ndenje bashke me ambientin e ngrenies dhe te gatimit, ka 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete. Dhoma kryesore e gjumit ka tualet te vecuar. Apartamenti eshte i investuar dhe jepet e mobiluar. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni, 115 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2021
700,00 euro/muaj

DON BOSKO

Don Bosko | 118 M2 | 128.000 Euro

Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 118 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, orientim perëndim dhe është i mobiluar. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon hipotek, 118 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2021
128.000,00 euro

APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 TE CASA ITALIA

CASA ITALIA | 99 M2 | 66.196 Euro

Shitet apartament 2+1+2 te Casa Italia, Rruga 29 Nentori. Ka nje siperfaqe prej 98.8m2. Ndodhet ne kati ne 6 te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe eshte me 2 tualete. Eshte me planimetri te rregullt. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni, 99 M2, 3 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2021
66.196,00 euro

2+1 RRUGEN TEODOR KEKO NE ASTIR

prane El Sahras | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira apartamenti 2+1me siperfaqe 100m2 ne nje zone te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te ndare nga kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendie te mir.Cmimi 35,000 lek, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2021
35.000 leke/muaj

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 RR E DURRESIT AFER GJIMNAZIT QEMAL STAFA

Jepet apartament me qira 2+1 Rr e Durresit afer gjimnazit Qemal Stafa | 95 M2 | 28.000 Leke

Jepet apartament me qira 2+1 Rr e Durresit afer gjimnazit Qemal StafaMe siperfaqe 95m2. Kati 2Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2 dhoma gjumi•1 tualet•2 ballkoneOfrohet:• I mobiluar• ne kushte shume te mira •zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete•orientim i mire•me pllakaCmimi : 28.000 ALL + 1 muaj garanci ID MM 056, 95 M2, 1 banjo

Botuar më 23/01/2021
28.000 leke

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1, RRUGA QAZIM VATHI,

paralel me rrugen Bardhyl | 82 M2 | 35.000 Leke

Me siperfaqe 82 M2. Kati i 4 ne pallat ekzistues (5 kate gjithsej)Organizohet: • Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te ndara• 2 dhoma gjumi• 1 tualet Ofrohet:• I mobiluar (Mungon vetem frigoriferi)• me pllaka • tualeti me aspirim natyral• hapesire te bollshem neper dhomaPreferohen familjareCmimi : 35000 leke /muaj I DISKUTUESHEMID AI 031, 82 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/01/2021
35.000 leke/muaj

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK KOMPLEKSI FRATARI ASTIR

Jepet apartament me qira 2+1 tek kompleksi fratari astir | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet apartament me qira 2+1 tek kompleksi fratari astirMe siperfaqe 70m2. Kati 6Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2 dhoma gjumi•1 tualet•2 ballkone•ashensorOfrohet:• I mobiluar• ne kushte shume te mira •zone lehtesisht e aksesueshme •orientim i mire•me pllaka•me kondisjonerCmimi : 32.000 ALL + 1 muaj garanci ID MM 055, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 23/01/2021
32.000 leke
)