Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Bulevardi i Ri | 96 M2 | 63.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 96 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 30/05/2020
63.000,00 euro

SELVIA

Prane qendres | 106 M2 | 400 Euro

Ky PO qe eshte Super Apartament. Me vendodhje tek Selvia ( pallat buze rruge ). Jepet...

Botuar më 29/05/2020
400,00 euro/muaj

OKAZION 10 PERQIND SKONTO PER KONTRATE 2 VJECARE!!!!!! RRUGA E DIBRES

tek kryqezimi i shkolles se bashkuar, tek ambulanca nr. 10 | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, dhome gjumi per cift dhe dhome gjume per femije. 10% sconto per ko...

Botuar më 29/05/2020
30.000 leke

SARANDE PRANE MANGO

SARANDE | 115 M2 | 77.050 Euro

Ne Sarande ngjitur me Mangon SHITET ap 2+1 me sip 115 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie, ndenje, 1 tualet dhe nje ballkon panoramik me pamje nga deti. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 77.050 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail, 115 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/06/2020
77.050,00 euro

KODRA DIELLIT

Kodra Diellit | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qira 2+1 Kati 2 Sip. 90 m2 Çmimi 300€ I mobiluar mire Preferohen familjare Kodra Diellit, 90 M2, kati 2, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/06/2020
300,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Besa | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+2 Don Bosko I mobiluar ne menyre bashkohore Pallat i ri ashensor Çmimi 300€, muaj, 90 M2, ashensor, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/06/2020
300,00 euro/muaj

LAPRAKE

Prane KMY | 65 M2 | 52.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ( lehtesisht i adaptueshem ne 2+1 ), me hipoteke dhe i rivlersuar, i rikostruktuar komplet, kati 4, siperfaqe 65 m2, orientim me diell, koridor qe lidh te gjitha ambientet, soxhorno vec, dhome e madhe gatim-ngrenie vec, tualet me dritare, dhome gjumi., 65 M2

Botuar më 02/06/2020
52.000,00 euro

TEK FRESKU

tek Rruga Thesarit | 82 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 82 m², me Hipoteke, kati 8 me ashensor, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon me tende, kondicioner, dritare dopioxham, sistem kapot, jo me kredi.Shitet 45.000 euro me mobilim., 82 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2020
45.000,00 euro

21 DHJETORI , PRANE KOMPLEKSIT MAGNET

21 Dhjetori , prane Kompleksit Magnet | 70 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 70.1 m² , me Hipoteke, kati 9 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar , tualete , ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat,, 70 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4121377

Botuar më 02/06/2020
65.000,00 euro

MYSLYM SHYRI, RRUGA HIM KOLLI

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli | 87 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartamnent 2+1, siperfaqe87 m2, me mobilim luks, tualet, kondicioner, ballkon, hapsire e kendshme dhe komode per te jetuar, apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit, ne nje pallat te ri me ashensor. Mundesi parkimi me cmim ekstra., 87 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221156

Botuar më 02/06/2020
400,00 euro

PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT 1-2, RRUGA REXHEP PINARI

Prane Rezidences Kodra E diellit 1-2, Rruga Rexhep Pinari | 104 M2 | 72.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, (tip Rezidencial ) siperfaqe totale 104 m² (86.6 m2) me Hipoteke, kati 3 me ashensor,pjeserisht i mobiluar, i shtruar me parket ndertim i viteve te fundit, tualete ,ballkon, koridor qe lidhe te gjithe dhomat, orientimi Lindje – Jug,Shitet 72000 euro, 104 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121362

Botuar më 02/06/2020
72.000,00 euro

21 DHJETORI , PRANE KOMPLEKSIT MAGNET

21 Dhjetori , prane Kompleksit Magnet | 70 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 70.1 m² , me Hipoteke, kati 9 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar , tualete , ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat,, 70 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4121377

Botuar më 02/06/2020
65.000,00 euro

PERBALLE KOMPLEKSIT HALILI,

rr. "Dibres", ne pallat te ri, | 100 M2 | 360 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 2 banjo, totalisht e mobiluar dhe kompletuar me elektroshtepiake, ap. bashkohor.

Botuar më 02/06/2020
360,00 euro/muaj
)