Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

NË TIRANË PRANË PROCREDIT BANK NË LAPRAKË

Në Tiranë pranë Procredit Bank në Laprakë | 114 M2 | 170.000 Euro

Në Tiranë në Laprakë pranë Procredit Bank SHITET apartament 2+1+vendparkimi. Apa...

Botuar më 24/05/2023
170.000,00 euro

SHITET SHTEPI 2+1 NE ASTIR

vila l | 75 M2 | 70.000 Euro

Bosh me hipoteke ,pallat i ri, 75 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 02/06/2023
70.000,00 euro

FRESK

Prane | 100 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 100 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
27.000 leke/muaj

JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 KODRA DIELLIT

Ne fillim te kodres se diellit | 91 M2 | 400 Euro

91 M2, kati 4, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 02/06/2023
400,00 euro

SHITET SHTEPI 2+1 TRENI

PRANE RESTORANT DURRESI | 80.3 M2 | 90.000 Euro

PALLAT EKZISTUES ME HIPOTEKE,PER INVESTIM, 80.3 M2, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 02/06/2023
90.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

ne zonen e Ish Parkut te autobuzave, tek Condor Center | 104 M2 | 55.000 Leke

Ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 104 m2 i mobiluar. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe oragnizohet ne ambient ndenje me dalje ne ballkon, ambient ngrenie e gatimi me pajisje elektro shtepiake cilesore , tualet qendror ne korridorin nderlidhes me dy dhomat e gjumit, 104 M2, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 55,000 Leke Agjensi Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
55.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

ne zonen e Ish Parkut te autobuzave, tek Condor Center | 104 M2 | 55.000 Leke

Ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 104 m2 i mobiluar. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe oragnizohet ne ambient ndenje me dalje ne ballkon, ambient ngrenie e gatimi me pajisje elektro shtepiake cilesore , tualet qendror ne korridorin nderlidhes me dy dhomat e gjumit., 104 M2, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 55,000 Leke/Agjensi Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
55.000 leke/muaj

TRREGU ELEKTRIK

Prane | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera hyrje 2+1 ne nje ndertese private, 120 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
35.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

Prane Spitali Amerikan 2 | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 90 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
400,00 euro

NE ZONEN E SELITES

Rruga e Zallit prane Supermarket Xhangolli | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1+2 ,me siperfaqe 90m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon.I ndodhur ne katin e 1-re te nje pallati Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 40,000 Leke, 90 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 40,000 Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
40.000 leke/muaj

NE ZONEN E SELITES

,Rruga e Zallit prane Supermarket Xhangolli | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1+2 ,me siperfaqe 90 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon.I ndodhur ne katin e 1-re te nje pallati Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 40,000 Leke, 90 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 40,000 Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
40.000 leke/muaj
)