Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER CMIM APARTAMENT NE SHITJE

Myslym Shyri | 99.5 M2 | 105.000 Euro

Rikonstruksion ne vitin 2013 me super izolim tarrace dy shtresa katrama dhe dy shtres...

Botuar më 25/03/2023
105.000,00 euro

* REZIDENCA LAKE VIEW

Liqeni Artificial | 143.63 M2 | 300.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 te Rezidenca Lake View,Liqeni Artificial.Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime.Apartamenti eshte me pamje te mrekullueshme nga Liqeni Artificial.Rezidencat Lake View jane projektuar ne nje forme te tille për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri.Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim., 143.63 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 26/03/2023
300.000,00 euro

* REZIDENCA LAKE VIEW

Liqeni Artificial | 126.13 M2 | 265.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Rezidenca Lake View,Liqeni Artificial.Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime.Apartamenti eshte me pamje te mrekullueshme nga Liqeni Artificial.Rezidencat Lake View jane projektuar ne nje forme te tille për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri.Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim., 126.13 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, gjendja: e re, Apartamenti eshte me pamje te mrekullueshme nga Liqeni Artificial.

Botuar më 26/03/2023
265.000,00 euro

LAPRAK

Rruga Dritan Hoxha | 99 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Laprake pallati i ri i investuar totalisht, 99 M2, kati 4

Botuar më 26/03/2023
115.000,00 euro

BLV. ZHAN DARK

Prane Gjykates | 95 M2 | 140.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2, 95 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 26/03/2023
140.000,00 euro

QTU

Rruga Bylis | 90 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 QTU, 90 M2

Botuar më 26/03/2023
60.000,00 euro

PAZARI I RI

Rruga Qemal Stafa | 86 M2 | 145.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 86 M2, kati 2

Botuar më 26/03/2023
145.000,00 euro

SHESHI WILLSON

Prane Sheshit | 80 M2 | 127.000 Euro

Shitet apartament 2+1, i mobiluar, me dokumenta, 80 M2, kati 4

Botuar më 26/03/2023
127.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR. "E BARRIKADAVE

Perballe gjimnazi Sami Frasheri | 70 M2 | 450 Euro

Apartament 1+1tualet+30 metra verandeSiperfaqe apartamenti 70m2Kat 6 ashensore??rruga e barrikadave,perballe gjimnazit Sami FrasheriCmimi 450 euro e mobiluarJepet dhe per BNB, 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartament eshte totalisht I investuar

Botuar më 26/03/2023
450,00 euro/muaj

LIQENI

Rruga Eduart Mano ,Blloku Best Co | 115 M2 | 600 Euro

Jap me qera apartament 2+soxhorno , sip 115 m , kati 3 ashensor , 2 tualet nje me dritare ,1 ballkon i madh , orientim jug lindje , me kondicionere ,mobilim i ri , me garazh te mbyllur . Cmimi 600 euro /muaj., 115 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/03/2023
600,00 euro/muaj

OKAZION SHITET AP 2+1 DON BOSKO 91.900€ - 1.022 €/M2

PALLAT I RI | 90 M2 | 91.900 Euro

Don Bosko, 2 min nga Vizion Plus, Apartament 2+1 ne pallat te Ri i 2006, me Hipoteke, kati 5 me ashensor, bosh e pa mobiluar, siperfaqe 90 M2 me te perbashket 82m2 me Hipotek, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje vec dhe gatim vec, 2 dhoma gjumi te medha, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, orientim Lindje, nuk shitet me kredi. Cmimi 91.900 €., 90 M2

Botuar më 26/03/2023
91.900,00 euro
)