Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOPSHTI BOTANIK

perballe me Xhamine | 104 M2 | 129.000 Euro

Shesim apartament 2+1+1 tualete me dritare. Sip, 104 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipot...

Botuar më 27/09/2021
129.000,00 euro

GJIRI I LALZIT

Kompleksi Lura 1 | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2+ballkon. Fare prane detitApartamenti ndodhet ne nje komplekse...

Botuar më 25/09/2021
135.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 100 M2 | 500 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, prane Cok Market, jepet me qera Apartament 2+1, ...

Botuar më 19/09/2021
500,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA RRUGA ASIM VOKSHI PRANE KRIMEVE TE RENDA NE TIRANE (ID 42211149)

Rr. Asim Vokshi, afer Gjykates se Krimeve te Renda, | 100 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, siperfaqe 100 m², kati 8 me ashensor, kondicioner, 2 tualete (me dritare), e gjithe shtepia me parket, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 550 Euro., 100 M2, Property ID : 42211149 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
550,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE (2+1+2) - TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT ID: BILLION1085

Ish Fusha e Aviacionit, Rr. "Artan Lenja" | 115 M2 | 115.200 Euro

Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve.Nje seksion eshte i perbere nga minimumi 4 hyrje ne kat si dhe maksimumi 6 hyrje ne kat ku jane ne funksion te tyre 2 ashensore me shpejtesi 1.8 m/sec per cdo godine.Eshte i organizuar ne nje korridor ne forme L i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt., 115 M2, 3 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re, Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Na kontaktoni ne nr: +355692033500.

Botuar më 28/09/2021
115.200,00 euro

ASTIR

prane Viles L | 90 M2 | 30.000 Leke

Astir, prane Viles L, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 90 m², kati i 8 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon. Jepet vetem per familjar.Jepet me qera 30000 Lek ne muaj., 90 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, ID e prones : BH 3221349

Botuar më 28/09/2021
30.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT

Prane Shkolles Se Baletit | 70 M2 | 350.000 Leke

Jepet me qera, 70 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ref id 153

Botuar më 28/09/2021
350.000 leke/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E ELBASANIT NE TIRANE (ID 4121567)

Rr. Elbasanit, afer Fakultetit te Gjuheve te Huaja | 91 M2 | 126.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 91 m² (85 m² i brendshem), kati 6 me ashensor, pjeserisht i mobiluar,tualet, 2 ballkone, kondicioner, orientim me diell., 91 M2, Property ID : 4121567 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
126.000,00 euro

SHTEPI ME QERA QYTETI STUDENTI

rr. “Gramoz Pashko” | 98 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati II, 98 M2, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
20.000 leke

SHTEPI ME QERA - RRUGA EDUARD MANO

Tek kopshti zoologjik | 115 M2 | 450 Euro

Jepet Shtepi Me Qera 2+1, 115 M2, kati 3, 2 banjo, 2 ballkone, vendparkim, gjendja: shume e mire, e mobiluar ne menyre bashkekohore

Botuar më 28/09/2021
450,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE VILAVE GJERMANE NE TIRANE (ID 4121710)

Rr. Elbasanit, afer Vilave Gjermane | 93.6 M2 | 130.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 93.6 m² i brendshem (105.3 m² total) me Hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, e gjithe shtepia e shtruar me parket, sistem qendror ciller, orientimi me diell. Shitet 130.000 Euro i diskutueshem., 93.6 M2, Property ID :4121710 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
130.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E DON BOSKOS NE TIRANE (ID 4121678)

Don Bosko, afer Kishes, | 93.21 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 93.21 m² me Hipoteke, kati 3 me ashensor, i mobiluar, 2 tualete, ballkon, orientimi me diell, apartamenti disponon garazh, i hapur, 14 m² me hipoteke, ne katin -1.Shiten 110.000 Euro se bashku., 93.21 M2, Property ID : 4121678 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
110.000,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES PRANE POLICISE BASHKIAKE (ID 4121727)

Ne rrugen e Kavajes prane Policise Bashkiake | 121.3 M2 | 170.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2, siperfaqja 121.3 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 3 teknik, 2 ashensor, eshte i organizuar ne soxhorno, kuzhine gatimi, 2 ballkone, korridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, bosh i pamobiluar, parket, fasade te ventiluar me termoizolim ndaj te ftohtit, te nxehtit dhe akuistik. Punime te nje cilesie te larte ndertimi, duralumin i cilesise se larte me termoizolim me gaz., 121.3 M2, Property ID : 4121727 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
170.000,00 euro
)