Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET SUPER APARATAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Bulevardi i Ri | 95.4 M2 | 117.000 Euro

Apartamenti pozicionohet ne katin e 8 banim me planimetri perfekte. Ndertim me punim...

Botuar më 04/12/2022
117.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE-GOLEM

Golem | 80 M2 | 80.000 Euro

Apartamenti në shitje ka sipërfaqe 80m2, hapësira e brendshme e apartamentit ësht...

Botuar më 01/12/2022
80.000,00 euro

SHTËPI ME QERA - KOPSHTI ZOOLOGJIK

Kopshti Zoologjik | 132 M2 | 600 Euro

Jepet me qira, apartament 2+1 dhe 1 tualet, ne zonen e KOPSHTI ZOOLOGJIK.Shume prane me liqenin artificial, qe eshte nje nga zonat me te ukura dhe preferuara te Tiranes.Apartamenti eshte i mobiluar., 132 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
600,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA,21 DHJETORI

Rruga Muhamet Gjollesha,21 dhjetori | 100 M2 | 140.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Muhamet Gjollesha afer qendres tregtare "Ring Center" Pallati eshte 12 katesh dhe ndertuar ne vitin 2000 dhe eshte shume prane rruges kryesore (brenda unazes se vogel) ORGANIZIMI I SAJ :Sip apartamentit 105 m2 bruto dhe 100 m2 netokorridor shpernadres1 dhome ndenje +1 ambient gatimi2 dhoma gjumi2 tualete me ajrosje natyrale1 ballkon, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
140.000,00 euro

TIRANE,MJULL BATHORE,TEGU

Tirane,Mjull Bathore,Tegu | 80 M2 | 1.300 Euro

Touch of the Sun eshte nje kompleks residencial modern i cili ndodhet 0.5 km larg qendres Teg dhe 3.6km nga qendra e Tiranes. Ky kompleks eshte i projektuar vecanerisht per ata qe preferojne nje jetese te qete, komode dhe te sigurte. Residenca pervec apartamenteve moderne ofron sistemim te gjelberuar, kende lojrash per femije, pishine verore si dhe ambjente relaxi si kinema, dhome lojrash, 80 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
1.300,00 euro

FRESKU,RRUGA E THESARIT

Fresku,Rruga e Thesarit | 106 M2 | 100.000 Euro

Informacion rreth apartamentit:E vendosur në Fresk, ofron një pamje të mrekullueshme të natyrës së malit të DajtitKa dokumentacion te rregullt hipotekorSiperfaqja totale 106 m2Kati i 2-të i banimitI pajisur me ashensor, 106 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
100.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - TEK MEDRESEJA

ne zone te mire | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3

Botuar më 06/12/2022
300,00 euro

RRUGA NDRE MJEDA,21 DHJETORI

Rruga Ndre Mjeda,21 Dhjetori | 96 M2 | 125.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje te zona e 21 Dhjetorit prane qendres Globe.Ndetim i ri me ashensor me oraganizim te rregullt me nje sallon, 2 dhoma gjumi, tualet., 96 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
125.000,00 euro

SHPI ME QERA - FRESK

Fresk | 110 M2 | 430 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, ndodhur ne nje Rezidence te survejuara nga kamera dhe me akses hyrje nepermejt nje trau i vendosur ne hyrje te saj. Ndodhet prane Freskut.Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje, 1 ambient gatimi dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 korridor shperndares dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i sapoinvestuar me nje mobilim bashk, 110 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
430,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - LAPRAKE

Ngjitur me palester Alessio | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1 e kompletuar totalish, 65 M2, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
30.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA TIRANE - PAZARI I RI

Pazari I Ri | 100 M2 | 700 Euro

"Pazari Ri" eshte nje nga destinacionet me te kerkuara per qiramarrje. I pozicionuar ne qender te Tiranes, e cila te jep mundesi dhe akses te menjehershem ne te gjitha zonat kyce te kryeqytetit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine te vecuar, 1 tualet, 1 ballkon ne dhomen e gjumit, nje depo per magazinim dhe nje super verande me pamje nga sheshi i "Pazarit"., 100 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
700,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - MINE PEZA

MIne Peza | 88 M2 | 105.000 Euro

Mine Peza,shitet apartament 2+1, i rikonstruktuar.Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues, ne katin e dyte.Perbehet nga korridori qe ben shperndarjen neper ambjente, dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe tualeti me dritare.Ka dy ballkone., 88 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
105.000,00 euro
)