Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET SUPER APARATAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Bulevardi i Ri | 95.4 M2 | 117.000 Euro

Apartamenti pozicionohet ne katin e 8 banim me planimetri perfekte. Ndertim me punim...

Botuar më 04/12/2022
117.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE-GOLEM

Golem | 80 M2 | 80.000 Euro

Apartamenti në shitje ka sipërfaqe 80m2, hapësira e brendshme e apartamentit ësht...

Botuar më 01/12/2022
80.000,00 euro

RRUGA AGIM HYSENBELLIU

Rruga Agim Hysenbrlliu | 117.5 M2 | 105.800 Euro

Access Tirana eshte projekti me ri dhe Inovativ i vendosur ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes!Ky kompleks është konceptuar në dy blloqe me nga 4 objekte secila, nga të cilat 3 janë të vendosura përgjatë perimetrit të sheshit në zhvillim dhe 1 ndodhet në mënyrë tërthore. “Access Tirana” është projektuar edhe me katër godina në lartësinë 9 kate., 117.5 M2, kati 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
105.800,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 108 M2 | 165.000 Euro

Apartament 2+1+2 ne shitje, tek komuna e parisitSiperfaqe perbashket 101 m2Siperfaqje Perbashket 7.9 m2Orientim jug-perendimOrganizoet ne 2dhoma gjumi 1sallon dhe kend gatimi2tualete ,1 me dritare1 ballkon shperndarje me kooridorViti ndertimit 2006, 108 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke

Botuar më 06/12/2022
165.000,00 euro

PRANE TREGUT ELEKTRIK

Prane tregut elektrik | 106.3 M2 | 130.000 Euro

Zonat prane Tregut Elektrik po preferohen cdo dite e me shume per shkak te zhvillimit te madh qe merr dhe aksesit te menjehershem ne rruget kryesore. Kjo zone ofron shume fasilitete si kopshte, shkolla, cerdhe, markete, restorante, institucione etj.Ne kete zone ,ne lagjen me te qete e me ajrin e paster me ekologjik te Tiranes., 106.3 M2, kati 8, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
130.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE-GOLEM

Grand Blue Fafa | 80 M2 | 80.000 Euro

Apartamenti në shitje ka sipërfaqe 80m2, hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi, tualet dhe verandë. Ndodhet në katin e parë me ashensor. Apartamenti është i saporestauruar., 80 M2

Botuar më 06/12/2022
80.000,00 euro

IBRAHIM PASHE BUSHATLLIU DON BOSKO, DON BOSKO,TIRANE

Ibrahim Pashe Bushatlliu Don Bosko, Don Bosko,Tirane | 90.53 M2 | 124.656 Euro

Rezidenca "Paralel Living" e ndodhur ne lagjen "Don Bosko" prane Gjykates Administrative ju ofron nje mundesi unike si per banim ashtu edhe per investim.Rezidenca per nga ana e cilesise se ndertimit do te jete nga me te mirat, pasi do te kete ne perberje fasaden e ventiluar, rifinitura cilesore, hapesira te gjelberuara si dhe mundesi kreditimi me keste nga bankat e nivelit te dyte., 90.53 M2, kati 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
124.656,00 euro

RRUGA E ELBASANIT,TIRANE

Rruga e Elbasanit | 80 M2 | 600 Euro

Rruga e Elbasanit mbetet gjithmone si nje nder zonat me te preferuara per banim si dhe zhvillim biznesi. Kjo zone lidhet drejtpërdrejt me akset kryesore, me unazën e vogël, vetem 10 minuta nga larg unazës së madhe, 2 minuta larg Bulevardit Qendror dhe me akses të pakrahasueshëm me intisitucionet kryesore. Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, 80 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
600,00 euro

21 DHJETORI,TIRANE

21 Dhjetori,Tirane | 104 M2 | 140.000 Euro

Ne nje prej zonave me te preferuara per banim sic eshte 21 Dhjetori ofrojme per shitje apartament 2+1.Zona e 21 Dhjetorit vazhdon te jete nje prej zonave me te kerkuara per banim per shkak te aksesit te menjehershem ne akset kryesore dhe fasiliteteve te shumta qe kjo zone ofron. Apartamenti qe ne disponojme ndodhet ekzaktesisht ne Rrugen Frederik Shiroka., 104 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
140.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK,TIRANE

Kopshti Zoologjik,Tirane | 104.5 M2 | 650 Euro

Apartament 2+1+2 per qira tek kopshti zoologjik Eshte nje nga zonat lehtesisht e aksesueshmeKa dalje te shpejte ne autostrade te TiranesZona eshte larg zhurmave dhe ka nje pamje te liqenitApartamenti eshte i sapo investuarNdodhet ne nje pallat te ri Kati i 3Siperfaqja 104.5 m2Organizohet ne: 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 2 banjo dhe ballkon, 104.5 M2, kati 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
650,00 euro

BULEVARDI BLU,KAMEZ

Bulevardi Blu,Kamez | 103.2 M2 | 78.000 Euro

SHITET apartamenti 2+1 Bulevardi Blu, Kamez.•Ndertim i ri •Kati 6 banim•Siperfaqe bruto 114.8 m2•Siperfaqe neto 103.2 m2 •Orientimi jug-lindje•Ndricim natyral, 103.2 M2, kati 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
78.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - GRYKA E KACANIKUT UNIVERS CITY

Univers City | 95.2 M2 | 69.364 Euro

Univers City ndodhet në zonën e Laknasit, vetëm 2 minuta nga QTU, shumë pranë autostradës Tiranë Durrës. Vetëm 7.3km dhe 10 minuta larg sheshit Skënderbej ky kompleks banimi ofron mundësi aksesi në metropol dhe gjithashtu mundësinë e një jetese të qetë larg ngarkesës së kryeqytetit. Univers City është konceptuar si një qytet universal i kompletuar me të gjitha facilitetet e nevojshme për të përmb, 95.2 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
69.364,00 euro
)