Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

APARTAMENT ME QIRA - TEK SPITALI AMERIKAN 2 ID: BILLION1363

Spitali Amerikan 2 | 94 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Apartamente 2+1
Apartament Me Qira - Tek Spitali Amerikan 2 ID: Billion1363, Spitali Amerikan 2, 94 M2, 400 euro
3 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, bosh, gjendja: e re, kati 5, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Ofrojme apartament 2+1+2 per qira tek spitali Amerikan 2 .Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te perfunduar ne vitin 2021.Eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve , ne nje sallon te bollshem bashke me kuzhinen , dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe nje ballkon.Arredimi behet sipas kerkeses se klientit , eshte i pabanuar me pare ., 94 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Apartamenti ka nje hapesire te bollshme per te banuar dhe ka nje ndricim optimal .Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500

400,00 euro/muaj

Botuar më 14/01/2022

Telefon
Email
)