Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

JEPET PER QERA TEK GOLDEN PARK

Tirana Golden Park, Yzberisht | 100 M2 | 700 Euro

Jepet per qira apartament 2+1 tek Kompleksi Golden Park Rezidence. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar me stil modern dhe te kohes, me markat me prestigjoze ne treg. Organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje verande e cila mund te shfrytezohet per ambjent relaksi. Gjithashtu eshte e shfrytezueshme dhe tarraca e apartamentit e cila ka akses me shkalle., 100 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, i mobiluar, Apartamenti eshte i gatshem ne fund te muajit maj

Botuar më 04/06/2023
700,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA ALI VISHA, QYTETI STUDENTI

Rruga Ali Visha, Qyteti Studenti | 85 M2 | 97.000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga Ali Visha, prane Qytetit Studenti. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor, ndertim i vitit 1995. Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe korridor. Shitet totalisht i mobiluar me nje investim te konsiderueshem pasi vetem 3 vite ka qe eshte restauruar. Ka siperfaqe neto 84.7m2 dhe siperfaqe totale 101m2, 85 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/06/2023
97.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KODRES SE DIELLIT

Kodra e Diellit | 97 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament 2+1 prane Kodres se Diellit 2. Apartamenti ndodhet ne kat te 2 banim te nje pallati me ashensor. Organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Ka siperfaqe totale 97m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info na kontaktoni, 97 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/06/2023
105.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri, rruga Mujo Ulqinaku | 133 M2 | 250.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tek Myslym Shyri. Apartamenti eshte totalisht i investuar., 133 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/06/2023
250.000,00 euro

JEPET PER QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE

Rruga Peti | 100 M2 | 550 Euro

Jepet apartament me qira prane Liqenit te Thate ne nje zone rezidenciale me pamje nga liqeni i Tiranes. Apartamenti ka nje ndarje me sallon+kuzhine,2 dhoma gjumi, 2 tualete. Ka nje verande e cila perfshin gjithe sallonin dhe 2 dhomat e gjumit me dalje te dedikuar. Eshte me sistem kamerash dhe siguri maksimale . Ka sistem ngrohje ne cdo dhome., 100 M2, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/06/2023
550,00 euro/muaj

SHITET 2+1 E NDERTIM, NE ZONEN E LAPRAKES

Laprake, rruga Dritan Hoxha | 86 M2 | 112.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne zonen e laprakes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri drejt perfundimit. Organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, depo,ballkon dhe nje tualet. Ndodhet ne kat te 4 me ashensor. Ka siperfaqe totale 86.21 dhe te brendshme 73.69.Per me shume info na kontaktoni!, 86 M2, kati 4, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 04/06/2023
112.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE NE ASTIR

Astir,Rruga Sokrat Miho | 113 M2 | 105.600 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tek Zona Astirit., 113 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht i investuar

Botuar më 04/06/2023
105.600,00 euro

JEPET PER QERA APARTAMENT 2+1 TEK PARK LIFE RESIDENCE

Liqeni i Thate | 103 M2 | 1.200 Euro

Jepet per qera apartament 2+1 me 2 tualete tek Park Life Residence, 103 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 04/06/2023
1.200,00 euro/muaj

JEPET PER QERA APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH BLLOKU

Ish Blloku | 120 M2 | 850 Euro

Jepet per qera apartament 2+1+2 tek Ish Blloku, 120 M2, kati 9, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cmimi eshte Neto

Botuar më 04/06/2023
850,00 euro/muaj

JEPET PER QERA 2+1+PARKING, KOMPLEKSI DELIORGJI

KOmpleksi Deliorgji | 95 M2 | 800 Euro

Jepet apartament me qera 2+1,te Kompleksi Delijorgji.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar i pabanuar me pare.Cmimi i ofruar eshte netto,i perfshire ne cmim eshte dhe nje post parkimi., 95 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 04/06/2023
800,00 euro/muaj
)