Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK 21 DHJETORI,

ngjitur me Ambulancen nr 9 | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1,, 70 M2, e restauruar komlet kati i 5 i fundit me tarace te izoluar, e riv...

Botuar më 21/09/2020
70.000,00 euro

"ISH FUSHA E AVIACIONIT"

PALLATET E FUSHES SE AVIACIONIT. | 80 M2 | 64.000 Euro

80 M2, 2 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 b...

Botuar më 17/09/2020
64.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!

LIQENI I THATE | 115.1 M2 | 115.100 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri faze karabinaje dhe shitet me nje cmim shume...

Botuar më 15/09/2020
115.100,00 euro

BRENDA KOMPLEKSIT VIZION+

Rruga DonBosko | 98 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament me qera, 98 M2, 1 ambjent, kati 7, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/09/2020
35.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

kodra e diellit | 95 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 kodra e diellit ,e mobiluar totalisht me kushte shume te mira dhe bashkohore, me hapesire te bollshme dhe ne nje zone te qete dhe te aksesueshme,, 95 M2, kati 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/09/2020
58.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Ne nje nder zonat me te frekuentuara | 75 M2 | 350 Euro

Okazion apartament me qera duplex., 75 M2, I arreduar sipas stilit bashkohor

Botuar më 24/09/2020
350,00 euro/muaj

NE ASTIR

afer | 98 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 98 M2, kati 8, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, Me hipoteke , ka mundesi kredie , nuk bashkpunojme me agjensi.

Botuar më 24/09/2020
70.000,00 euro

VASIL SHANTO

prane shkolles vasil shanto | 102 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek vasil shanto, me nje mobilim modern me hapesire dhe kushte bashkohore, apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar dhe ne nje pallat te mireadministruar, 102 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/09/2020
79.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

prane saj | 98 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 prane shkolles se baletit, e mobiluar me kushte shume te mira dhe bashkohore, me hapesire ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar, 98 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/09/2020
450,00 euro/muaj

ISH PROFARMA

Prane pasticeri Tito | 86.7 M2 | 73.000 Euro

Me hipoteke, pallat i ri, 86.7 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 24/09/2020
73.000,00 euro

RRUGA E KAVAJËS

mbrapa Albanian University | 50 M2 | 300 Euro

Jepet me qira Apartament 2+1 kati 1 banim, I rikonstruktuar. Ambjentet organizohen ne një korridor hyrës, një ambjent dite me aneks gatimi, ballkon i mbyllur me vetratë, dhomë gjumi me sipërfaqe të madhe dhe të rregullt dhe një tualet.Apartamenti ofrohet vetëm me mobiljen e kuzhinës të kompletuar nga elektroshtëpiaket, kondicioner, boiler, portmonto në korridor., 50 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 24/09/2020
300,00 euro/muaj

RR. "BESIM FAGU",

pas Fakultetit te Mjekesise | 60 M2 | 19.500 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, jepet per familjare

Botuar më 24/09/2020
19.500 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

Mulliri i Vjeter | 75 M2 | 350 Euro

Jepet apartament per qira ne Rrugen e Kavajes, prane qendres se Tiranes, apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te rikonstruktuar ,me mobilim komod. Ka nje siperfaqe totale 75m2, me orientim lindje-perendim, me pamje te lire dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me kuzhine dhe dalje ne ballko, nje ballkon i bollshem me pamje nga rruga e Kavajes, nje tualet., 75 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/09/2020
350,00 euro
)