Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", nje objekt me cilesi te larte n...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

FRESK

afer TV2000 | 78.3 M2 | 48.500 Euro

Fresku, afer TV 2000, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 78.3 m2, me Hipoteke, kati dyte me ashensor, shitet bosh vetem me k/bufe. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni. Orientimi Jug-Perendim, 78.3 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
48.500,00 euro

21 DHJETORI

prane bar Oslos | 73 M2 | 365 Euro

Jepet me Qera Ap 2+1 ne pallat te ri, me sip 73 m2, kati 7 ne nje pallat 9-katesh, me ashensor. Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar dhe organizohet nga: soxhorno, me kondicioner, ambient gatimi dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje vetrate xhami pa ballkon. Cmimi 365 Euro., 73 M2, ID: 221904

Botuar më 03/12/2020
365,00 euro/muaj

NE FRESK

Tek rruga Thesarit ( prane Big Market ) | 97 M2 | 52.962 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke, i pabanuar ndonjehere, sipperfaqe totale 97 m2, kati 2 nga toka, dy dhoma gjumi, sallon per gatim ngrenie ndenje qe vazhdon me ballkon llozhe, tualet tjeter me dritare, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dritaret dopio xham dhe grila, eshte bosh, nuk ka ashensor, orientim P-V, nuk shitet me kredi, 97 M2, ID e Prones: 121747

Botuar më 03/12/2020
52.962,00 euro

TEK BRRYLI

Tek Brryli | 116 M2 | 97.000 Euro

Shitet Ap 2+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, kati 3, me ashensor, sip. 116 m2, e mobiluar, orientim me diell, dy dhoma dhe sogjorno e madhe, koridor i madh, tualet me dritare, dy ballkone llozhe, mobilimi lihet bonus, 116 M2, ID e Prones: 121749

Botuar më 03/12/2020
97.000,00 euro

RRUGA FORTUZI

prane Ministrise se Drejtesis | 112 M2 | 120.000 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri,me Hipoteke,sip 112 m2 (pa te perbashket),kati i 8 me ashensor,orientim me diell,punime gipsi,dritaret me grila,2 dhoma gjumi,sogiorno e madhe per ndenje-gatim e ngrenie,2 tualete (nje me dritare,kabine dhe vaske) dy ballkone te vegjel me vedrate,mobilimi lihet bonus,Shitet per arsye emigrimi, 112 M2, ID e Prones: 121733

Botuar më 03/12/2020
120.000,00 euro

BRRYLI

Rruga Sitki Cico | 85.3 M2 | 67.000 Euro

Brryli, Rruga Sitki Cico, prane Maternitetit te Ri, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 85.3 m2 me Hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, aneks, garderob, tualet, ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar., 85.3 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
67.000,00 euro

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

prane Oxhakut | 122 M2 | 87.000 Euro

Shitet ap 2+1 plus guzhine per gatim e ngrenie, ( dhome e rregullt me dritare ), kati 4 banim ( jo i fundit) me ashensor, sip 122 m2 me te perbashket, ( 107 m2 me hipoteke), dy dhoma gjumi, sallon pritje, guzhine gatimi ngrenie vec, tualet i madh me kabine hidromasazhi, dy ballkone, dy koridore, hyrje me punim extra dhe shum cilesore, tavane te varura gipsi, garazhd ne katin -1 brenda cmimit, 122 M2, ID e Prones: 121705

Botuar më 03/12/2020
87.000,00 euro

BLLOK ( PRANE GARDES )

ne Rrugen Lidhja Prizrenit | 80 M2 | 140.000 Euro

Shitet Ap 2+1 me Hipoteke,sip 80 m2,kati 6 banim,ashensor,dhome gjumi cifti,dhome e vogel me krevat tek per mysafir,ambient ndenje dhe ngrenie,aneks gatimi me dere vec dhe me dritare ajrimi,tualet,ballkon me vedrat xhami,korridor,hyrje moderne me punime extra dhe shume cilesore, mobilimi i ri i cili lihet bonus,Shitet per arsye te ngutshme familajre, nuk shitet me kredi, 80 M2, ID e Prones: 121741

Botuar më 03/12/2020
140.000,00 euro

BLLOK

njesia Bashkiake Nr 5 | 115 M2 | 170.200 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke, sip 115m2, kati 6 i banimit, me ashensor, shkallet me ndricim natyral, hyrje e madhe me punime shume te bukura murale e te tavanit, punime gipsi, spote, dy dhoma gjumi te medha,sogiorno e madhe per ndenje,gatim-ngrenie vec,dy tualete, korridor i madh, ballkon me vedrat xhami, orientim J-L-P, shitet pjeserisht e mobiluar, 115 M2, ID e Prones: 121740

Botuar më 03/12/2020
170.200,00 euro

NE ZONEN E ISH BLLOKUT

Ne Zonen e Ish Bllokut | 111 M2 | 185.000 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri, kati 4 banim, me ashenor, sip 111 m2 me Hipotek, punime shume cilesore, me parket, grila, orientim me diell, 2 dhoma gjumi te medha, sallon per ndenje-gatim e ngrenie, 2 tualete, ballkon, 111 M2, ID e Prones: 121651

Botuar më 03/12/2020
185.000,00 euro
)