Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

21DHJETORI, ZONA PERBALL POLICIS BASHKIAKE

Pallati buze rruges Kavajes, Ngjitur me Condor center, dhe Globin | 96 M2 | 82000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
21dhjetori, zona perball policis bashkiake, Pallati buze rruges Kavajes, Ngjitur me Condor center, dhe Globin, 96 M2, 82.000 euro
1 banjo, bosh, gjendja: e mire, kati 3
1 ballkon
Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 96m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, apartamenti ndodhet ne nje zone teper te preferuar per banim prane Policis Bashkiake dhe Globit, apartamenti eshte bosh, disponon Certifikat Pronesie, 96 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, Shume e pershtashem dhe per investim per qeradhenje per zyre/banim

82.000,00 euro

Botuar më 13/02/2020

Telefon
)