Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", nje objekt me cilesi te larte n...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

RR. YZBERISHTIT AFER EKO MARKET

Rr. Yzberishtit afer Eko market | 116 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 116 m² me Hipoteke, e mobiluar , Sallon ngrenje me vete kati 8 (jo i fundit), me ashensor, 1 tualete me dritare , 1 ballkon me nje hapesire te bollshme edhe me, pamje relksuese. Orientimi Lindje, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 116 M2, Property ID : 4129105 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/12/2020
75.000,00 euro

KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit. | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, Kodra e Diellit!Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.Ambjent i mireorganizuar.Sip, 100 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallat i ri me ashensor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 03/12/2020
400,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit. | 100 M2 | 35.000 Leke

Te Kodra e Diellit jepet super apartament me qera 2+1 te perfshire edhe garazhin brenda cmimit. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Ka organizim shume te mire. Sip, 100 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 03/12/2020
35.000 leke/muaj

QENDER

Rruga e Barrikadave | 120 M2 | 500 Euro

Qender, Rruga e Barrikadave , prane Galeris , jepet me qera Apartamenti 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati 9 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , tualet ,ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne menyren bashkohore. Orientim me diell. Garazh i perfshire ne cmim.Jepet me qera 500 Euro ne muaj, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
500,00 euro

ISH BLLOKU

afer shkolles Edith Durham | 112 M2 | 530 Euro

Ish-Blloku, Rruga Andon Zoko Cajupi, afer shkolles Edith Durham, jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2 , kati 2 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, 3 kondicioner. Orientimi me Diell., 112 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
530,00 euro

SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 2+1 TE TIRANA TV

Fresku | 105 M2 | 75.000 Euro

Okazion! Shitet Aparament 2+1 Te rruga e teleferikut te tirana Tv Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte 105m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 1 tualet me dritaredhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme. Apartamenti shitet i mobiluar . Kontakto 0692072227, 105 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
75.000,00 euro

TEK FABRIKA E BIRRES TIRANA

ne shtepi private | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 03/12/2020
25.000 leke

RR. 5 MAJI

QENDRA CONCORD | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 65 M2, kati 4, i mobiluar, jepet per te huaj.

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE SELVIA

Tek rruga “Dibres”, Shitet Super Apartament 2+1+2, me vendodhje Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. | 100 M2 | 120.000 Euro

Organizohet ne nje strukture perfekte,salloni i ndenjes,ambjenti i gatimit dhe ngrenies,2 dhoma gjumi me kubatur te rregullt, 2 tualete.Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Apartamenti ka orjentim jug-lindje qe e ben te ndricuar edhe te ngrohte gjat gjith kohes. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore., 100 M2, kati 4, ashensor, bosh, Apartamenti disponon dokumentacion te plote Hipotekor - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
120.000,00 euro

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI

Prane sheshit Avni Rustemi | 120 M2 | 158.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqe 120.2 m², kati 1 ne pallat te ri, me ashensor, guzhine me vehte, 2 tualete, ballkon, 3 ambiente me parket, kondicioner, orientim me diell, mundesi konvertimi ne 3+1, shitet bosh., 120 M2, Property ID : 4121486 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/12/2020
158.000,00 euro
)